PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

23/05/09 21:40:56

Teraz to same chetne na wyjazd a jak szukałam to nikt sie nie zgłaszal.... Zakochałam sie w Turcji napewno w tym roku jeszcze tam rusze więc chetne mamusie zapraszam. Zapomniałam Wam powiedziec że po powrocie czekala na mnie niespodzianka w domu: mamy akwarium :) Ola przeszczesliwa stoi przy nim i tylko "bul bul" mówi. Ja nadal nie moge wrócic do szarej polskiej rzeczywistości....:( Jak byłam w Turcji Ola znowu miala grzybice w cipce, kurcze ona nie może brac antybiotyków bo taki ma skutek uboczny. A przed moim wyjazdem jak pamietacie obydwie chorowałyśmy na zapalenie oskrzeli. Palomciu czekam na dalsze wiesci....... Aniunia nie wiem co sie stało z nóżka ale sedrecznie Wam współczuje, nie wyobrazam sobie Oli z taka kontuzja ona tez jest bardzo ruchliwa.

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

22/05/09 21:56:42

Jakos nie moge sie zebrać żeby zdać Wam relacje z wyjazdu. Sówko nasza kochana dzielna mamo!!!! Bardzo Ci GRATULUJĘ i życzę aby Pawełek napawał Cie samą radością i dumą. Dochodzcie szybko do siebie bo czekamy tu na Was :!: :!: :!: :!: :!: Ps. Zdjecie chetnie bym wkleiła ale nadal nie wiem jak to sie robi :) Więc tak w Turcji było rewelacyjnie. Odpoczełam sobie oderwalam sie od codzienności na maxa. Każdej z Was polecam taki wyjazd bez męża i dziecka naprawde. Miałam super ekipę, zwiedzaliśmy, troszeczke pracowaliśmy i cały pozostały czas imprezowaliśmy. Jeszcze nie moge przestawic sie na domowe realia. Dochodziłam do siebie po powrocie 2 dni :) Ola podobno w niedziele miała mega kryzys. Mi też jej brakowało ale tak jak podejrzewałam miałam czas wypełniony od 7 rano do 4 nad ranem :) Wybawiłam się jak małolata :oops:

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

21/05/09 21:28:19

Hejka dziewczyny, Co sie dzieje że przez cały dień nie pokazujecie się. Ja tu mam głowe pełna wrażeń a Was nie ma:( Bylo rewlacyjnie :!: :!: :!: :!: :!: Mam mase zdjęc postaram sie jakoś wrzucic do Galeri. Działo sie coś ciekawego jak mnie nie było?

PAZDZIERNIKOWE SZKRABY 2007

21/05/09 09:37:27

Hejka, Żyje, BYŁO ZAJEBIŚCIE :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Węcej napisze z domku :lol:

rocznik 1979

12/05/09 19:02:15

Hej dziewczyny, Anika Miło Cię widzieć w gronie "starych 30-tek :) Mam coreczkę półtoraroczną, ale ja na ten wyjazd lece sama bo służbowo. Co do podrózy z małym dzieckiem polecam. Byłam z Olą w Grecji jak miała pół roku i było rewelacyjnie.