Pieczenie i pękająca skóra... tam :/

29/06/07 11:50:20

Pytanie nie tylko do p. Doktor, bo może Wy, dziewczyny coś takiego miałyście... Ekhem, trochę krępujące pytanie ale co tam :oops: Od niedawna zaczęłam odczuwać pieczenie/szczypanie w miejscach intymnych :oops: :oops: :oops: ale ponieważ nie było żadnych dziwnych upławów itp., postanowiłam zaczekać do umówionej wizyty u lekarza. No i dzisiaj rano sie przestraszyłam, bo na papierze zobaczyłam parę maluśkich kropek krwi, dosłownie kropki, jak po skaleczeniu. Po przyjrzeniu wyszło mi, że to chyba nie krew "ze środka", no to hyc lusterko - i odkryłam, że w dwóch albo trzech miejscach "tam", a raczej dookoła, popękała mi skóra :shock: Chyba - na 90% stamtąd ta krew. I pieczenie pewnie też. Po prostu mam tam takie maluśkie ranki :shock: Powiem of course o tym lekarzowi, jak będę, ale... co to jest?? Czy to tylko skóra wrażliwa, czy może objaw czegoś poważniejszego :?: Pierwszy raz coś takiego widzę na oczy (nie to, żebym sobie ciągle tam zaglądała :lol: ) Hihi, sorki za taki temat od rana :wink: pzdr.

czyżby to wody płodowe???

18/05/07 21:01:05

Hm, tak czytam i ja już sama nie wiem w takim razie co to jest u mnie. Bo że wydzielina biała i obfitsza jest naturalna to wiem, ale obok niej widzę czasem takie właśnie wilgotne jak woda, bezbarwne, już nie raz na to zwróciłam uwagę... A u mnie to przecież wcześnie, wiec czyżby jakiś niepokojący objaw? Niedawny wynik USG mówi, że mam ilość wód płodowych w normie - czy lekarz by zauważył, jakby coś się działo nie tak? Może wybiorę się do apteki zapytać o te wkładki....

BECIKOWE I ZASIłEK RODZINNY

08/05/07 00:42:18

[quote="emila":1xbysx6i] Ale to niedobrze, że ta nazwa już z rachunkiem nie jest powiązana, bo co jak np. pomylę nr rachunku i wyślę komuś omyłkowo? Jak zweryfikują, jak ten co dostanie sie nie przyzna?
Każdy numer rachunku bankowego (IBAN) zawiera w sobie tzw. liczbę kontrolną. Ona, w dość skomplikowany sposób, wynika z pozostałych cyfr w numerze rachunku. Więc jeśli pomylisz się przy wklepywaniu cyferek, to ta liczba nie będzie zgodna z resztą numeru i przelew nie pójdzie nigdzie :)

Maluszek przestał kopać...

30/04/07 21:27:51

Dzięki Dziewczyny za odpowiedzi :) Szkrab zaczął się wiercić po południu, no więc odetchnęłam. Panikara ze mnie i tyle, ale już zdążyłam polubić te kopniaczki, więc niech się wierci jak najwięcej :D ps: Guciaczek - mój też zwykle nabiera aktywności wieczorem, jak się kładę (aż się przekręcam i poprawiam, bo myślę, że może mu niewygodnie...) no i czasem rano (chyba nie lubi jazdy autobusem :P)

Maluszek przestał kopać...

30/04/07 08:57:08

Czy w 23 tygodniu powinno się czuć ruchy dzidziusia codziennie? Ja czuję maluszka od 19 tygodnia, na początku różnie to było, ale od 1-2 tygodni codziennie czuję kopanie i wiercenie się. Za to od wczoraj zupełnie nic :( I zaczynam się martwić. Zresztą to już drugi raz, poprzednim razem też nie czułam nic cały dzień, więc jak następnego dnia rano przykopał, to aż sie ucieszyłam jak głupia. A teraz od nowa mam stres - czekam i czekam aż kopnie i nic... Pocieszam się tym poprzednim razem, kiedy okazało się, że jest ok, ale i tak się denerwuję, wiecie jak to jest... A może jednak iść do lekarza?