OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

22/06/07 19:35:35

Nena Skurczybyków brak. Czasami się zastanawiam czy dzidzia nie doszła do wniosku że nie chce takiej mamci i dlatego jej się na świat nie spieszy? A może dłużej chce być młoda bo jak narazie licznik ma wyzerowany i tak aż do narodzin. Od jakiegoś już czasu codziennie wydaje mi się że to już ten wielki dzień. A tu nic. Ale czekam cierpliwie.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

22/06/07 11:38:48

Madziulka, mogłabyś napisać coś więcej dlaczego żałujesz że chodziłaś do Niczyporowicza?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

21/06/07 17:59:23

Witajcie wszystkie. Nie jestem stałą forumowiczką, ale teraz potrzebuję pomocy i porady. Termin rozpakowania miałam na dzień dzisiejszy. Ciążę prowadziłam u doktora Niczyporowicza. Do dnia dzisiejszego jestem 2w1 i nic nie zapowiada się zmienić bo czuję się świetnie, a duchota i gorączka doskwiera chyba wszystkim. Dzisiaj na wizycie u ginekologa dostałam skierowanie na za tydzień do szpitala na patologię ciąży (jeśli do tego czasu mój status, czyli 2w1 się nie zmieni). Nie wiem do którego szpitala mam uderzać (miejski czy też miejski ale dawny kolejowy)? Czy trzeba na takie wizyty już teraz się umawiać czy po prostu jak dzidzia za tydzień nadal będzie w brzusiu to zebrać się i pojechać i o każdej porze będę przyjęta. I jeszcze jedno mam się zgłaszać na oddział czy do jakiejś poradni?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

20/03/07 09:34:00

Ząbek jeszcze daje znać o sobie, wczoraj umówiłam się na wizytę do stomatologa i powiedziałą mi, że być może trzeba będzie zacząć leczyć go kanałowo. Nie wiem co to znaczy, ale brzmi groźnie. Dzisiaj idę do tej dentystki. Najgorsze jest to, że na twarzy wygląda ona na aniołka ale jak bierze wiertło do ręki to wierci bezlitośnie i przeradza się w potwora, ale dam radę. Wczoraj byłam u gina na randce rozbieranej powiedział, że wszystko jest ok (z dzidziusiem) natomiast z nogą coraz gorzej bo chyba porobiły się jakieś zmiany wokół tego wymienionego stawu na wskutek odwapnień i muszę przeprosić kule i ograniczyć chodzenie do minimum, ale dam radę dla dzidzi zrobię wszystko. A zostało już tylko 3 m-ce.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

18/03/07 19:40:14

Do dentysty pójdę napewno bo to po wizycie u niego zaczęłam mieć problemy z zębem. Nigdy dotąd nie znałam bólu zęba a niedawno poszłam do dentysty na kontrol i powiedział, że jedna plomba jest do wymiany. No i po tej jego wymianie zaczęło boleć 2 tygodnie to chyba trochę zbyt długo żeby było spowodowane podrażnieniem podczas wizyty. Wielkie dzięki za pomoc. Biegnę szybciutko do domowej apteczki i łykam paracetamol.