OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

25/07/07 12:55:19

Paulus szkoda mi i Ciebie i Adrianka. Sama niedawno przez to przechodziłam. Czopki glicerynowe są naprawdę pomocne przy tych wstrętnych zaparciach, ale ja się bałam dać Oskarkowi cały czopek w tą maleńką dupkę więc uszczypałam kawałek i też pomogło. Po około 2,5h pieluszka pękała w szwach.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

25/07/07 11:21:57

olsztynianko jeśli możesz to napisz coś więcej na temat Waszego pobytu nad morzem tzn. czy słonko mocno dało się we znaki dzidziusiowi a jeśli nie to jak go przed tym chroniłaś i czy to był pobyt jedno czy wielodniowy a jeśli wielo to gdzie noclegowaliście (chyba nie pod namiotem z takim maleństwem?) no i zasadnicze pytanie ciężko jest wczasować się z tak małym dzieckiem?

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

25/07/07 10:52:02

[url=http://imageshack.us:2skqr09g] [/url:2skqr09g] Moje chłopaki Tymonek i Oskarek w plenerze.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

25/07/07 10:23:27

Me nie jesteś sama, ja również śpię ze swoim skarbem. Z poprzednim dzieckiem też spałam i późniejsza rozłąka (każdy w swoim łóżku) była bezwiększych sensacji. W pełni Cię rozumiem bo też chodziłam nieprzytomna po tych nocach w które chciałam żeby Oskarek spał u siebie. Teraz robię to tak kładziemy się każdy w swoim łóżeczku około godziny 22 a około 1 w nocy jak Oskarek budzi się na cycusia to już wtedy biorę go do siebie i odkładam dopiero z ranka jak wstaję z łóżka. Czy to jest dobre, tego też nie wiem ale chodzę przytomna a i dziecku gdzie będzie lepiej jak nie przy mamci, więc czemu mam mu tego bronić w życiu i tak jeszcze nie raz dostanie kopa.

OLSZTYN - mamusie i przyszłe mamusie

25/07/07 10:01:31

Me Majeczka jest śliczna. Śliczna córcia i śliczne imię, sama chciałam tak nazwać córcię gdyby się urodziła.