Byłe kwietnioweczki 2010

17/01/12 12:52:14

Witam! Monique bardzo się cieszę że u Ciebie wszystko w porządku :D Niech maluszek fika w brzuszku bo za niedługo juz nie bedzie miał na tyle miejsca :lol: No tak poród zbliza sie wielkimi krokami wow zleciało.A zdecydowaliście się już na imię? Wiem że ma byc Adaś i Jaś tak? Oba bardzo ładne. Córcia zadowolona bedzie starszą siostrzyczką pewnie się juz doczekac nie może braciszka ale ju niedługo. A gdzie zamierzasz rodziec tzn wybrałaś juz szpital? A u nas leci. Dominik chodzi do przedszkola odpukać nie choruje Majka zresztą też wiec to najważniejsze. A tak to bez zamian siedzimy sobie dalej w domku ale mam nadzieje że juz w tym roku uda mi sie iść do pracy. Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki :D

Byłe kwietnioweczki 2010

13/12/11 15:18:55

Witam! Monique super bardzo się cieszę że wszystko w porządku :D No i gratuluje synusia :wink: To bedzie rodzyneczek bo tak to same dziewczynki - świetnie :!: U nas w porządku. Dzieciaczki zdrowe Maja coraz wieksza i mądrzejsza super dziewczynka tylko mamina strasznie na chwile nie moge jej samej zostawic :roll: Pozdrawiamy :)

Byłe kwietnioweczki 2010

14/11/11 11:01:47

Witam! Super że się odezwałyście :D Kaktus dzieciaczki masz urocze :!: Alicja słodziak mały śliczna dziewczynka a z synka niezły przystojniak :wink: A co do czasu to wierzę że go brak... Monique kopniaczki zazdroszczę ci tego uczucia super sprawa :D Zachcianki widzę są super a brzuszek to dopiero zacznie rosnąć :wink: Za wynik badania trzymam kciuki. Pozdrawiam

Byłe kwietnioweczki 2010

09/11/11 12:55:32

Hej Dziewczynki! Co tam słychać? Odezwijcie się :wink: Monique jak samopoczucie? Brzuszek pewnie już widoczny :wink: Zmorra córeczka cudna! Zdjecia śliczne :D MonikaS Kaktusik pochwalcie sie córami i dajcie znać co u Was!

Byłe kwietnioweczki 2010

11/10/11 19:34:49

Monique bardzo się cieszę że wszystko w porządku dzidzia na pewno jest zdrowa.Wiele dziewczyn pisało o podwyższonym NT i rodziły zdrowe szkraby :wink: A skoro widoczna jest kość nosowa to nawet nie ma o czym mówić :D Widoku dzidzi na monitorze zazdroszczę super uczucie. Również pozdrawiam :papa: