Dzieciaczki styczniówek 2007

09/06/07 12:26:41

Ciumaski laski ja to tak generalnie tylko dzien dobry powiedziec w miedzyczasie wpadłam. A teraz do garow do prania i takie tam nudne rzeczy bede robic, z dzieciakiem na reku. W nocy byla tragedia, spalam moze ze 3 godziny. Mały sie wybudzil z placzem i nawet mleczko nie pomoglo. Mam nadzieje że to zęby ,nic innego i że niedługo bedzie po sprawie, bo si ezałamie :cry:

Dzieciaczki styczniówek 2007

08/06/07 11:02:06

SWEETE ciumasek za linka . teraz musze tylko sie zmotywowac. uppal coraz wiekszy i zabralam malego na spanie do domku. bo chlodniej z 40 stopniami to ja juz dawno bylabym u lekarza :shock: :shock:

Dzieciaczki styczniówek 2007

08/06/07 09:47:06

Dzięki dziewczyny. Uspokoiłyście mnie. Magdulka - ja tez na nutramigenie (fujjj) i jak dodaje do zupk to maleństwo me nie ma zatwardzenia. I Marcyś wstaje standardowo o 5 rano , a ostatnio płacze ze 3 razy w nocy i trzeba mu dać cycusia. Chyba zęby na całego. No i obraca się na brzuch gdzie się da. Nawet ciężko mu pampersa założyć. No i obraca się już sam HURAAAAA!!!!! elwircia !!! TO GRATULACJE , U MNIE TEŻ DZISIAJ PIERWSZY RAZ BEZ PROBLEMÓW ZROBIŁ TO SAM.

Dzieciaczki styczniówek 2007

08/06/07 08:36:56

Cześć lasencje Znowu pewnie nastukam jednego posta i tu nie zajrze potem Choliwcia POTRZEBUJA LAPTOPA POPROSTU żeby miec go w ogrodzie i juz bym mogla pisac ciagle. Bo jak tak cieplo to maleństwo me na dworku, a komp za daleko :roll: I ja znowu prosze o linka do ćwiczeń !!!! Bo ostatnio zostałam olana Aha i pytanie CZY MOGE DO OBIADKU ZE SŁOICZKA (ZIEMNIACZKI I MARCHEW PRZYKŁADOWO) DODAĆ30 ML MLECZKA? Bo niektore zupki to sa przecie na modyfikowanym ????? :?: :?: :?: :?: :roll: :roll: :roll: Bo ja tak zrobilam wczoraj :oops: :oops: :oops: i Marcyś nie miał zatwardzenia wreszcie po marchewce :lol: :lol: :lol: Tylko nie wiem czy tak moge ciągle robić :?: :?:

Dzieciaczki styczniówek 2007

07/06/07 09:12:55

hEJKAAAAAAA GDZIE SA MOJE WCZORAJSZE POSTY ????? Z RANA??? Ja dzis lece bo zadalam pytanie zasadnicze i mysle sobie bedzie odpowiedz a tu - szukam i szukam i nie ma Wiec lece najpierw was nadrobic z wczoraj a pozniej moze znowu napisze moje pytanie zasadnicze hmmmmmmm :roll: