Tabletki Antykoncepcyjne

24/07/11 10:43:47

Diement ja od lat biorę microgynon, brałam go przed ciążą, potem jak skończyłam karmić piersią aż do drugiej ciąży, i zamierzam do nich wrócić. Fajne też są zastrzyki, idziesz raz na 3 miesiące jak dobrze kojarzę, i plus taki że można przy nich karmić. No albo wkładka - jeśli nie planujesz dzieci w przeciągu kilku lat to to jest bardzo dobre wyjście :) kosztowne, ale to wydatek jednorazowy i spokój na długo :)

KSIĘGOWOŚĆ,KADRY,PŁACE,PODATKI-chętnie pomogę

25/02/11 21:39:08

Mysz_ka i inne dziewczyny :) mam nadzieję że i mi będziecie w stanie pomóc :) za kilka dni wracam do pracy po 3 letnim urlopie wychowawczym, panie w kadrach niestety mam tak niekompetentne że wszystkiego złego można się po nich spodziewać :? dowiedziałam się że wszystkim umowy zmienili na 3/4 etatu, więc i mnie to czeka :x wiem że mogą mi zmienić umowę na mniejszy etat, ale wynagrodzenia zmniejszyć nie mogą - a co jeśli na tej nowej umowie będzie niższe? mam to podpisać i iść do sądu pracy czy nie podpisywać? jeśli nie podpiszę to co wtedy? bardzo proszę o pomoc, bo już mam mega stresa :( aha, a jeśli postanowią mnie już tego pierwszego dnia zwolnić, to na jakich zasadach jeśli mam umowę do 2016roku? (właściwie to 3 umowa więc powinna być na czas nieokreślony, ale ta firma prowadzi swoją własną politykę :? )

Katowickie przyszłe Mamy :D

29/08/09 15:18:30

nadrobiłam :) uff :wink: Malwina koniecznie musimy se pogadać o tych naszych małych złośnicach 8) ja się tam nie przejmuję co teściowa o mnie pomyśli, fajna babeczka jest, ale jak piszesz - ja też mam granice, a jak nic nie pomaga to se chociaż pokrzyczę, a co! 8) :wink: Joan ja też chudłam, szczególnie pod koniec - chyba 2 mi zeszły, a Julka przybrała pół :wink: daj znać co z wynikami i jak po wizycie u ginka - może jakieś foto nowe Krzysia masz? :) Malbru kurde sama na zadole nie trafię :oops: dziecię obudziło się znowu z płaczem :( eh :(

Katowickie przyszłe Mamy :D

29/08/09 13:50:47

a ja wpadam :) teraz nadrabiam :wink:

Katowickie przyszłe Mamy :D

28/08/09 13:41:23

hej laski tylko się melduję, mam po prostu dosyć :( to moje dziecko mnie z równowagi wyprowadza :( dziś teściowa pierwszy raz widziała mnie w nerwowej akcji :( coraz częściej na nią krzyczę :( aż mi się płakać chce :( niech się jej ten bunt już skończy bo na głowę dostanę :( ehhh :cry: