STYCZNIÓWKI 2007- zapraszamy też miesiace przyległe

07/12/06 16:29:35

mamusie a czy kupujecie coś takiego jak "ceratka na materac"?? :) http://www.allegro.pl/item144727296_cer ... 0_cm_.html

STYCZNIÓWKI 2007- zapraszamy też miesiace przyległe

07/12/06 16:02:05

Ma ia: ja też wybieram się na rodzinny, ale zdecydowałam się z mężem :) ale mimo to biore również sobie położną, więc mam nadzieje że poród jakoś minie Luizka: hmm to mi narobiłaś zamieszania w głowie :) moja kuzynka coś mówiła że ona rozpuszczała to w letniej wodzie saszetkę i przemywała sobie tym krocze.. i teraz zgłupiałam czy dobrze ją zrozumiałam czy znowu ciąża mi się dała we znaki i myle maści :oops: :lol: ale zapytam ją i dam ci znać :)

STYCZNIÓWKI 2007- zapraszamy też miesiace przyległe

07/12/06 15:33:55

darmowa służba zdrowia jest :) tylko za słowem "darmowa" odrazu ciągnie się wniosek jak ona się opiekuje rodzącą.. moja kuzynka nie rzuciła kasy ani położnym, ani lekarzowi i miała taką opieke że pożal się Boże... leżała na sali i "zdychała" z bólu a lekarz przyszedł tylko na sam koniec sprawdzić czy dziecko jest całe :/ dlatego czasami warto jest mieć chociaż własną położną, bo masz pewność że ktoś jest przy tobie i czuwa nad przebiegiem porodu. Napewno nie we wszystkich szpitalach tak jest :) ale jednak ta nasza służba to..

STYCZNIÓWKI 2007- zapraszamy też miesiace przyległe

07/12/06 15:24:57

Ma ia: jestem z Olkusza (pomiędzy katowicami a krakowem). Zdziwiłam się że wszystkie macie takie drogie położne, być może dlatego właśnie że u mnie się z taką ceną nie spotkałam. Ale jeśli chodzi o lekarzy to cenią się oni ;)

STYCZNIÓWKI 2007- zapraszamy też miesiace przyległe

07/12/06 15:14:33

mężuś mnie przegonił z komputera i teraz musze nadrabiać bo strasznie szybko się rozpisujecie :D antolla: dużo u was bierze położna za poród :/ ja załatwiłam sobie prywatną położną za 100zł.. nie chciała więcej i podobno jest bardzo dobra i stara się pomóc jak najbardziej żeby poród przebiegał sprawnie, bo znam osoby które już z nią rodziły mika29: dziękuje :) faktycznie tak jest, raz jest twardy tylko w niektórych miejscach, a czasami calutki :) tylko że ja np dziś mam twardy cały tak co 2 godziny :shock: Bozena: czyli te moje takie strachy przy twardnieniu brzucha to pewnie to... Dopiero teraz zauważyłam że każda z nas chyba inaczej odczuwa skurcze :) różne dziwne rzeczy się wyprawiają przy nich :) A tak poza tym, to moja kuzynka poleciła mi takie maści jak: Tantum Rosa - do przemywania krocza żeby szybciej się goiło po porodzie Bepaenthen - maść na podrażnienia piersi podczas karmienia i do skóry niemowląt Alantan - również do pielęgnacji sutków a także np na jakieś odparzenia pupci niemowlaka Sudocrem - krem na pupcie dzidzi