Dzieciaczki styczniówek 2007

26/02/09 22:57:26

gosia ooo to twoja babcia się trzyma ;) choć moja ma już 91 lat :lol: i jej problemami życiowymi nie są gdzie na cmentarzu będzie leżeć, tylko jakie sobie drzwi kupić :lol: albo na jaki kolor pomalować kuchnie :lol: w przeciwieństwie do moich drugich dziadków -70lat - całkiem inne myślenie.. ) ;) ryba coś mi się wydaje że i tobie się marzy żółty kurczak :D :D :lol:

Dzieciaczki styczniówek 2007

26/02/09 22:41:32

fehn a możesz mi powiedzieć czemu nie masz pod nickiem słowa "moderator"? :roll: niki zaraz ci napisze te namiary na alergologów na kom!!! przepraszam że musiałaś tyle czekać ale ten odkurzacz mnie wybił z rytmu ;)

Dzieciaczki styczniówek 2007

26/02/09 21:56:35

aha, zapomniałam wam powiedzieć że do tego odkurzacza dostaliśmy wycieczke 3 dniową do SPA i mate ozonową :lol: [quote="kasiolek":349qfst6] mika jesteś nieziemska z tym odkurzaczem :aa: ty mi tylko powiedz co R na to :wink:
R. się spodobała mata ozonowa która była do niego dołączona i siedział dzisiaj z godzine w kąpieli :lol: Ale ogólnie to jakoś specjalnie go to nie ruszyło :shock: [quote="asik1":349qfst6] Mika - to myśl intensywnie i porównaj z innymi, bo może rzeczywiście nie warto, a lepiej inny trochę tanszy wybrać z podobnymi funkcjami?
myśle myśle :) ale nie wiem czy znajde odkurzacz który jest jednocześnie nawilżaczem powietrza, pierze dywany, tapicerke, zasłony, trzepie dywany, wysysa kurz poprzez worki próżniowe, wydmuchuje powietrze żeby np oczyścić kaloryfery.. no ma bardzo dużo funkcji.. ale tak na prawde do życia aż tyle to mi nie potrzeba :lol: zielona dzięki za opinie :) dzisiaj wyszorowaliśmy jeden pokój, jutro będe kolejny szorować i chyba oddamy bo faktycznie nie jest aż tak rewelacyjny żeby dać za niego tyle kasy... fakt faktem nie mam ani grama kurzu w pokoju i jest tak fajnie świeżo, ale nie wiem czy warto... kupie zwykłego HEPA za kwote ok 1,5 tys i będzie na podobnym poziomie :roll: wiola hmmm ja się troche interesuje projektowaniem, ale to tak sama dla siebie :lol: ale najpóźniej do 2 lat chce iść sobie zrobić studium dekoratora wnętrz bo marze o tym :D to może podeślij mi jak mniej więcej wygląda ten pokój to może ja coś wymyśle? ;) [quote="fehn":349qfst6] startujemy z konkursem na pierwszego bana. Czekam na pierwsze posty :twisted:
:roll: :roll: :roll: :roll: [quote="fehn":349qfst6]elwira żółta kartka
[quote="fehn":349qfst6]Ania777 - pierwsza żółta
jesteś śmieszna :roll: :roll: :roll: :roll: masakra.... moderator z kosmosu :roll: zapisane ledwo ponad 70 postów i cwaniakuje :roll: a może dali nam specjalnie takiego moda żebyśmy chciały żeby wróciła geminis?? :hm: śmiech na sali dorotko trzymam kciuki!!!!!! :D

Mamusie rocznik 85-86-87...

26/02/09 17:58:49

madziasz najlepiej to się do mnie odezwij na gg.. podam ci nr na priva :)

Dzieciaczki styczniówek 2007

26/02/09 14:30:33

biorąc ten odkurzacz pomyślałam sobie że skoro moge go zwrócić w ciągu 10 dni bez słowa to najwyżej go wezme, wyszoruje chałpe i oddam :lol: ale dzisiaj dojrzałam taki odkurzacz... nie wiem czy nie lepszy? cholera wie :roll: ehhhh http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=FuTuTFuYYC0 [quote="elwira":2dmo3yj0] Mika ........... a czemu nie kupisz sobie urządzenia do oczyszczania powietrza + dobry odkurzacz ? Taniej by cię wyszło .
właśnie też o tym myśle :lol: pieniędzy jeszcze temu chłopu nie dałam, odkurzacz moge zwrócić do 10 dni i jestem na etapie myślenia :roll: [quote="ewelina204":2dmo3yj0] Mika cos ty oszalała 7 tyś , ktoś cie namówił czy jak, no już doczytała, pewnie fajny no ale drogi a ty se to cudo na raty wziełaś
nie na raty ;) ale czas mam do 5 marca żeby za niego zapłacić zielona no właśnie to mnie przeraża.. jest duży i baaardzo głośny :evil: angela my w domu też nie mamy zasłon, fieran, dywanów.. no niczego takiego :roll: już staram się eliminować jak się da kurz, bo alergolog zaleciła żeby dbać o czystość w domu żeby jej się z pokarmówki nie rozwinęła właśnie alergia wziewna i potem astma :roll: a no i faktycznie, angela linijka ci STOI :lol: wiolka dzięki za link, ide poczytać ;)