Swędzi!!

08/08/06 19:13:04

Jestem w 26 tyg. c., koleżanka - matka dwójki,obecnie z trzecim w ciąży osobiście odradzała mi stosowania oliwki J&J, twierdzi że jest b.uczulająca,uczula też podobno dzieci.Ja stosuję oliwkę bambino, na zmianę z kremami przeci rozstępom Gerbera, Ziajką, ewentualnie rano smaruję się zwykłym balsamem nawilżającym Lirene.Chodzi podobno o to nie czego używasz tylko aby dokładnie natłuszczczyć i nawilżyć skórę. Koleżanki polecały mi też krem Fissan - podobno dobrze natłuszcza.

choroba wrzodowa a ciąża

29/07/06 23:27:41

Osobiście polecam picie siemienia lnianego przed jedzeniem nawet ze 3-4 xdziennie, a po jedzeniu rumianek - chyba można w ciąży(z umiarem), no i oczywiście dietę lekko strawną zalecaną przy chorobie wrzodowej

zapalenie krtani w ciąży

28/07/06 21:14:16

Mam jedno pytanie czy robiłaś kał na pasożyty? Taki kaszel i to że coś tam odkrztuszasz,zapalenie krtani - ja tak miałam jak miałam gliste, leczyli mnie lekarze laryngolog, internista,gastrolog i żaden z nich nie wykrył że mam poprostu glistę. Po przeleczeniu wielokrotnym na pasożyty kaszel minął.Ale w ciąży chyba nie można brać tych leków.

brac duphaston?

14/07/06 18:28:51

jasne że bierz, nie zaszkodzi, a przy próbach zajścia w ciążę napewno pozwoli utrzymać się zapłodnionemu jajeczku, daje się go kobietom które już poroniły i chcą znowu zajśćw ciązę, albo kobietom będącym już w ciąży które na początku mają krawienia, więc bierz!

grzybica w ciąży

14/07/06 18:16:16

myślę że jest to pieczenie od grzybicy bo mam też upławy i takie jak ja to mówię fluki, koloru żółtego, ewentualnie jak można sprawdzić czy wydzielina z pochwy jest kwaśna.Lekarze w moim szpitalu zaczynają mnie powoli dobijać, ale przecież nie będę jeździć 100 km do lekarza do Wa-wy.Przy nastepnej wizycie poproszę swojego lekarza o skierowanie na posiew,aczkolwiek nie mam pewności, że się doproszę.Lekarze w moim spzitalu wolą wypisać receptę niż skierowanie na jakiekolwiek badanie.Bardzo dziękuję za odp.