Objawy są, hcg <0.1

07/08/14 13:28:15

[quote="lady_in_red":1u0wc9y0]W tej sytuacji to na pewno objawy kłamią :wink: Napisałaś "od tamtej pory mam ciągle objawy, od samego początku zgaga" - "od samego początku" to zdecydowanie za wcześnie, wszak każdy objaw, który pojawia się dzień czy kilka dni po stosunku to tzw. "objawy z głowy". Czekaj spokojnie na miesiączkę, w ciąży na bank nie jesteś :)
bardzo dziękuję za odpowiedź :) mimo, że napisałam że jestem dziewicą to jestem dorosłą osobą i powinnam myśleć racjonalnie, ale.. moja wyobraźnia wygrywa!

Objawy są, hcg <0.1

06/08/14 21:58:01

1 czerwca było przytulanie, ale od razu mówię, że nie było stosunku. (sperma MOGŁA dostać się jednak do pochwy) od tamtej pory mam ciągle objawy, od samego początku zgaga. W ok. 4 tyg robiłam test i wyszedł negatywny. Okres w czerwcu był normalny, w lipcu już się spóźnił 2 dni i był dość.. dziwny. W ok. 6 tygodniu nastąpiły straszne mdłości i bóle żołądka. W 7/8 tyg robiłam badania z krwi, beta hcg <0.1 Byłam też u ginekologa, natomiast nie robił mi USG(nie pytajcie czemu, sama nie wiem), zbadał mnie tylko przez odbyt(z racji tego, że jestem dziewicą) i stwierdził, że "nic tam nie ma". Aktualnie od ok. tygodnia mam wydęte i twarde podbrzusze, w połowie cyklu bolały mnie piersi, teraz są trochę twarde. (za tydzień powinnam dostać okres). Nie wiem czy hcg, test i ginekolog mogły "kłamać"? Objawy są.. :|