Może kiedyś się spotkamy...

02/09/13 16:07:16

hej laseczki :) mam nowego laptopa i od razu się lepiej pisze :) Mała rozrabia ale powiem wam ze bardzo lubi się bawic z dziecmi i lubi dzieci:)wczoraj był u nas szwagier z zona i dziecmi i slicznie się razem bawiły.a ja drinkowalam z siostra i zoną szwagra :) Dzis od rana hardkor bo jechałam do lekarza medycyny pracy na badania potrzebne do szkoły, wybrałam technika rachunkowości . Badan nie zrobiłam bo za pozno pojechałam a kolejka az do drzwi... Jutro jade z rana .. ile śpia wasze dzieci w dzień? bo u nas małą spi tylko raz w dzień i to na 20min :( weera ty ćwiczysz Skalpel? filusiowa super ze bransoletkę zamówiłaś:) Jagusia powodzenia na sesji, żeby Laurunia ładnie pozowała :P zaraz poczytam co tam wypisują na tamtym forum :) i nie pamiętam co miałam komu napisac , z tymi nickami to macie racje , ciężko się przestawić. Bosaa a nie BOSEJ ?

Może kiedyś się spotkamy...

29/08/13 20:16:51

Dziękuję dziewczynki za pocieszenie co do oczka :* Moja maleńka już spi:) Dzis latałysmy za pracą dla siostry i zlozyla cv w kilku miejscach.Potem zamówiłam impreze na roczek w takim fajnym bajkolandzie , kulki i inne zabawy tam są , dorośli również mogą zjeść itd.:) ciesze się na ten roczek :) Tort zamówie chyba z pingwinami i Julianem bo ona uwielbia tą bajkę Pingwiny z Madagaskaru:) aWY Macie już jakies pomysły? Ja się chyba za bardzo podniecam ;) Larysa: Moje konto,profil i awatar :)

Może kiedyś się spotkamy...

29/08/13 14:37:15

weera kurcze to ciężko ci będzie go przytrzymywać .. Zagadac go czy cos ..ale sama wiem po sobie ze jest ciężko bo moja mała nawet przy zmianie pampersa się wierzga i nie da załozyc.. wygina się na wszystkie strony i siłuje się ze mną :?

Może kiedyś się spotkamy...

29/08/13 10:41:58

weera ja własnie wczoraj oglądałam dla chłopców i jest mega wybór, bynajmniej w mojej miejscowości :)może w Piasecznie szybko wykupują ;) Larysa Lenka 20 rozmiar nosi, ale mam problem z nią z butami bo ona ma wysoki przegub tak jak jej tata.. Chciałam Wam się pochwalić ze Lence od kilku dni wcale nie łzawi już oczko mam nadzieje ze jej się samo odetkało już na dobre i nie będzie potrzeby przetykac kanalika.. Bo mają do mnie dzwonic z terminem do szpitala na przetkanie ,termin jest wrzesień/październik ... Moja mała nosi ubranka na 80cm ,czasem na 74 . Od nowego tygodnia ruszają "Lekarze" ," Prawo Agaty","Pierwsza Miłość" :) juz się za nimi stęskniłam:)

Może kiedyś się spotkamy...

28/08/13 21:38:45

weera ja w pepko kupiłam :) fajne są te kamizelki :) jeszcze się napaliłam tam na sweterek ale to kupie za kilka dni hihi