mamy z Wadowic i okolic:))))

09/05/13 09:22:06

Oliv ciekawe czy się spotkamy. Ja mam się stawić 17.05. No o ile oczywiście nic się nie zacznie dziać wcześniej. Ja odliczam - 8 dni

mamy z Wadowic i okolic:))))

08/05/13 09:36:16

Julla odwiedziny są od 15:30 chyba do 17 ale tu nie jestem pewna. Mój mąż bardzo dobrze rozwiązuje takie sprawy. W urzędach podchodzi do okienka osoby obsługującej i wyraźnie mówi, że żona jest w ciąży i proszę ją obsłużyć bez kolejki:). Powiem ci że działa:) Co do ludzi to masz racje tragedia - jak raz zapytałam czy mogą mnie przepuścić to nagle wszystkim się bardzo śpieszyło, a młoda dziewczyna włożyła słuchawki do uszu. Oby jej to kiedyś nie spotkało. Z tego co mówiły mi położne to podkłady są, ale lubi ich brakować więc myślę, że 2 paczki Ci starczą - też mam tyle:) Pytałaś o listę rzeczy które trzeba wziąć- chyba nie mają takiej:). Położna u lekarza dała mi listę z jakiejś książeczki: - ręczniki papierowe - butelka wody niegazowanej z dziubkiem - odciągacz pokarmu - tel komorkowy, ładowarka - mały jasiek przydatny przy karmieniu dziecka no plus oczywiście dokumenty badania, karta ciązy. Natomiast dodała info o podkładach i siatkowych majtkach:) Z tego co słyszałam warto wziąć jeszcze chusteczki wilgotne dla dziecka no i rzeczy osobiste dla siebie no ale to normalne Ufff.. ale się napisałam

mamy z Wadowic i okolic:))))

07/05/13 21:17:42

Czy któraś z was używa butelek i smoczków natural z aventa. Bo nie wiem czy to odpowiednik calmy z medeli lub smoczka aktywnego z lovi? Chodzi mi tu o to by pokarm sam nie wypływał z butli a dziecku nie zaburzać odruchu ssania. Bo czasem będę chciała by tata pokarmił małego butlą z mlekiem moim.

mamy z Wadowic i okolic:))))

06/05/13 17:39:00

Julla nie umawiałam się, poszłam w godzinach odwiedzin i jakaś położna nas zaczepiła, zapytałam w jakiej sprawie. Zapytałam czy można zobaczyć sale to z nami przeszła i powiedziała co i jak. Nie zwiedzałam sali porodowej bo mam mieć cesarkę.

mamy z Wadowic i okolic:))))

04/05/13 15:23:44

Czy któraś z was miała taki potworny bol pleców promieniujący od nerki do brzucha - po jednej stronie? Ból ma charakter napadowy Wizyta u lekarza dopiero we wtorek:( Czy może jak się powtórzy to jechać do szpitala?