Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

30/11/09 22:01:49

O kurde ja też mam zaległości - Basia piękne zdjęcia!!!! A Karolinka to normalnie mucha nie siada taka dama!!!!! I tort, że choć bierz i jedz monitor :D Marta trzymam kciukasy z całych sił!!!!!! I czekam na same dobre wieści!!!! No Sylwia bierze nas na przetrzymanie, ale nic to ja w końcu znalazłam czas na naskrobanie czegoś, więc może i ona się odnajdzie!!!!

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

25/11/09 20:09:19

OOOOOOOOOOOOOO Jak ten czas leci!!! WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE I NAJPIĘKNIEJSZE DLA KAROLINKI!!! :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: :bal: a w pracy - przyzwyczajam się - jeszcze za dużo nie mogę powiedzieć... pracuję w db kredyt ;) jako asystent doradcy kredytowego ;) czyli niestety wróciłam tak jakby na stare śmieci... czy jestem zadowolona - hmmmm.... ja nie lubię bankowości, ale coś trzeba w życiu robić! myślę, że się przyzwyczaję, ale wszystko wyjdzie w praniu!!! faktycznie, a gdzie Basia???

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

20/11/09 10:01:27

A mnie dzisiaj napieprza gardło.... Gosia z tego co słyszałam, to ogłaszają, że w dniu otwarcia sklepu KOMFORT będą tańsze panele, płytki i tego typu rzeczy, więc może warto jutro przyjechać! On się mieści w byłej Unitrze koło cmentarza na Mościckiego! Marta chyba Ci nie dopisałam, że ode mnie chcieli jeszcze akt małżeństwa... A w ogóle to wczoraj miałam iść listę podpisać i zapomniałam.... Ale wisi mi to... Iza no to faktycznie się uparli na was... Bez sensu.... A jak Topka? Sylwia idziemy czy nie? Czekam na znak sygnał ;)

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

19/11/09 09:14:03

Cześć Laski! Mi się jakoś nie chce pisać... podczytuję co wy tam skrobiecie, ale jakoś samej mi jest trudno się zebrać, żeby coś sklecić... Kacpiś łobuzuje cały czas - miejscami przechodzi sam siebie... Gosia ja wam polecam odwiedzenie nowego sklepu KOMFORT tutaj koło nas w sobotę będzie otwarcie, więc myślę, że będzie dużo promocji na start!!! Buziaki

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

17/11/09 12:02:39

Ja też uważam, że kupowanie smoczka ze srebra czy grzechotki to głupota... Bo co z tym później zrobić???? A łańcuszek czy obrazek będzie na całe życie (zakładając, że się nie zgubi i nie porwie ;) ) Mój brat oświadczył, że zarezerwowali salę na komunię (mój chrześniak ma w czerwcu 8) ) i wyobraźcie sobie, że 160zł zaśpiewali od osoby... :shock: :shock: :shock: maskara... No fakt, że to pod Warszawą, ale uważam, że i tak przesadzają z cenami... A co do rozmowy to już znam wstępny wynik i na 99% dostałam pracę!!!!!!!!!! :$%^: :$%^: :$%^: :$%^: :$%^: :$%^: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: A z tej tpsy zrezygnowałam, bo to szkoda zachodu... To dla desperatów albo dla studentów, a nie dla mnie ;) Resztę powiem po weekendzie, jak wrócę cała i zdrowa z wesela!!!! Buziaki!!!!!!!