Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

22/12/09 20:38:48

Korzystając z okazji już rozpoczętego tematu chcę złożyć Wam wszystkim i Waszym rodzinom: :an: :an: :an: :an: ZDROWYCH, SZCZĘŚLIWYCH I PEŁNYCH MIŁOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ W NOWYM ROKU!!!! OBY PROGNOZY SIĘ NIE SPRAWDZIŁY I ŚNIEG DOCZEKAŁ Z NAMI TYCH RADOSNYCH DNI!!! BUZIAKI DLA WAS, WASZYCH MĘŻÓW I WASZYCH SŁODKICH ŚLICZNYCH DZIECIACZKÓW!!!! :an: :an: :an: :an:

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

17/12/09 09:09:56

O matko! Iza tak myślałam, że coś jest nie tak, że się nie odzywasz... Ale, że byłaś z Olą w szpitalu, to tego nie przypuszczałam... Moja siorka jak tam wylądowała ze swoją córką, to wypisała ją po drugim dniu na żądanie, bo historia była podobna... Ale dobrze, że Topcia już w domku i odzyskała siły!!! Wyściskaj ją od cioci z neta ;) Marta gratuluję izby celnej!!! A dobrze ja się doczytałam, że to poszukują osoby do izby w Zamościu? A jak kurs? Zadowolona jesteś? A jak ma się Enrike? Sylwia no to nie ma bata - idziemy w sobotę zwłaszcza jak masz błogosławieństwo!!!! Ktoś chętny???

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

08/12/09 22:09:09

Nie no Iza masz rację, że bęcwały zdarzają się wszędzie, a to że napisałam "chełmscy" - "lubelscy" to był taki skrót myślowy, bo nie chciało mi się wszystkich wymieniać z nazwiska ;) Ponoć ten kto wymyślił hasło "nadżerka" zarobił na tym kupę kasy!!! I jak twierdzi mój gin takiego hasła nie znajdzie się nigdzie poza polskimi podręcznikami... A na zabiegach sama przyznasz, że zbijają ładną kaskę i nie robią tego w przychodniach tylko prywatnie... ;) Co nie zmienia faktu, że nawet i u nas w Chełmie bywają dobrzy lekarze, a w Lublinie jest ich trochę więcej, ale myślę, że wynika to z tego, że to większe miasto!!! No byłoby na tyle mojego kolejnego wywodu ;) No no no Gosia to widzę, że Święta wyprawicie już u siebie!!! Ale wam zazdroszczę!!! A jednocześnie cieszę się waszym szczęściem!!! Super!!!

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

08/12/09 16:52:13

Cześć Laski! Ja nie mam kiedy pisać, bo postanowiłam sobie, że będę więcej czasu spędzać z dzieckiem, a nie przed komputerem i dlatego mnie nie ma... Iza no muszę przyznać, że ja też jestem pod wielkim wrażeniem podejścia Pana W. bo ja jak kiedyś u niego byłam, to było tragicznie.... A tu proszę :) Ja ostatnio byłam u naszego doktorka M. i powiem wam, że takich kolejek nie było do niego chyba nigdy :shock: :shock: :shock: Ja się załapałam dosłownie fuksem, bo nie przyszła pierwsza pacjentka i tylko dlatego mnie przyjął!!! I jak mi wytłumaczył co to ta cała nadżerka, to przestałam się przejmować!!! A wiem, że nasi chełmscy lekarze mają nieco odmienne zdanie na ten temat.... Sama miałam okazję się kiedyś o tym przekonać.... I po konsultacji z lubelskimi lekarzami okazało się, że dobrze, że nie dałam się wypalać, ani zamrażać!!! dobra kończę mój wywód :D :D :D

Mamusie 2008 z Chełma----<--<<-@

01/12/09 20:10:50

Hej!!! Dzisiaj rozmawiałam z Sylwią i wszystko ok! Nie ma tylko czasu zasiadać do kompa... Marta ja CI powiem tak - teraz żeby znaleźć pracę swoich marzeń, to graniczy z cudem.... Moja praca jest taka sobie, ale nie jest to to co w życiu chciałabym robić... A i z umową też nie jest rewelacja.... Tak więc Kochana doskonale Cię rozumiem i mocno trzymam kciuki za to żebyś znalazła odpowiednie miejsce zatrudnienia!!!! To przynajmniej będę miała nadzieję, że istnieje jeszcze jakiś cień szansy dla mnie....