{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

08/04/13 11:13:33

Witajcie towarzyszki doli- niedoli :) Czytam Was regularnie ale jak nie mam nic do pisania to nie piszę. u mnie dzisiaj piękne słoneczko, nie pamiętam od kiedy. :D I aż dziwię się jak ja się dobrze czuje od rana. Fakt że się dzisiaj nie wyspałam, ale różnica jest. Ale to chyba każdy działa na baterie słoneczne i ostatnio już migały na czerwono. :) Ja też nic jeszcze nie prałam, torby nie spakowałam. Najwyższa pora sie za to wziąć. W czym będziecie wybierać dzieci ze szpitala? Kupujecie jakieś kombinezony polarowe albo coś takiego? ciężko przewidzieć tą pogodę.

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

20/03/13 09:06:05

olelech mmmm, karpatka.... od paru dni za mną chodzi. Ale obiecałam ją sobie na niedziele dopiero. wioleczka79 kuruj się bo musisz już siły kumulować a nie tracić. Ale strasznie Ci współczuje, bo bez grypy wszystko boli a z grypą to już nikt by ze mną nie wytrzymał. viki81 ja już dawno obserwowałam pogodę długoterminową i obiecywali że właśnie o tej porze będzie 17 stopni i co?. strasznie się zawiodłam. Teraz się ciesze jak przynajmniej słońce zaświeci tak jak dziś. Ale czekam na pana który ma mi węgiel dowieźć bo mi brakło. A na koniec zimy to się nie doczekam. Fajnie by było gdyby wiosna już przyszła. Można by było prac i pięknie by wyschło na słoneczku. Pozdrawiam Was. :papa:

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

16/03/13 13:15:02

Witajcie, pamiętacie mnie jeszcze? :) Ja tez do malutkich nie należę. Ważę już 82 kg. Czeka mnie ciężka praca po porodzie bo to ciężko i niezdrowo. mój synek waży już 2,5 kg. I tego też się obawiam bo jeszcze tyle czasu ze spokojnie może dobić do 5 kg. Córka ważyła 3600 g. Czy Was też boli krocze i miednica? czasami chodzić nie mogę. fajne te trampki, i na zamek. Super wygodna rzecz z brzuszkiem. Ja w talii mam już 114 cm. chyba jestem tutaj największym słoniem. :(

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

15/02/13 08:02:54

rzasia skąd ty masz tyle siły. ja nawet na planowanie następnego dnia nie mam sił. Jestem na L4 od samego początku. Tyle miałam narobić i do tej pory nie zrobiłam nic. Pewnie nie wyrobie się do porodu. Czuje że rozchodzi mi się miednica. szczególnie jak się położę to nie mogę wstać. W poniedziałek mam wizyte. Musiałam zmienić lekarza z Nfz za prywatnego. Ale przynajmniej niekt sie nie dziwi jak chce oglądnąć dziecko na usg. :)

{)i(} Majóweczki 2013 {)i(}

21/01/13 08:53:38

Witajcie serdecznie. W końcu mamy zimę z prawdziwego zdarzenia. :dada: co nie oznacza, że sie ciesze. Boje sie jeździć samochodem jak jest ślisko. Oleniek masz jeszcze takie koktajle? chętnie bym wciągnęla. Dziewczyny, ile po Waszych ostatnich wizytach u gin ważą Wasze maluszki? ja jestem po wizycie piątkowej. Miało to być usg połówkowe, lekarz uwinął sie w 10 minut. I okazało sę że moje dziecko ma 913 g. Termin z wielkości dziecka lekarz mi podał na 12 kwietnia. :ysz: