Lipcóweczki 2015

24/05/15 20:47:36

Martynka, działa działa, jednak się zdecydowaliśmy, że zanim rozkręci to na maksa to będzie jeszcze pracował w innej firmie. Na całe szczęście nowa praca ma takie warunki, że sam organizuje sobie czas i robotę, więc to nie koliduje w rozkręcaniem firmy :P

Lipcóweczki 2015

23/05/15 23:02:53

aaa co do wakacji, to nie ma szans ze względu na moją obronę i nową pracę męża, nie pasuje, żeby tak od razu brał urlop po tygodniu pracy :P basenik koło domu musi wystarczyć :)

Lipcóweczki 2015

23/05/15 21:44:23

looi aż tak źle z tymi żylakami? Biedna.. Ja dostałam też tabletki, ale kule bele zapominam czasem łyknąć :P w końcu posiedzisz trochę w domu i odpoczniesz! A łóżko nie ikeowe, zamówiliśmy u producenta łóżek dziecięcych, to zdjęcie własnie jest z ich strony :) Martynka, ja kupiłam jakieś 2 miesiące temu w carrefourze.. ale pojawiają się co jakiś czas w promo w Rossmanie, albo w Kauflandzie, jak mi wpadnie w oko w gazetce to Ci dam znać :))

Lipcóweczki 2015

22/05/15 12:34:38

Martynka a poza ciążą też Cię męczą takie skurcze? Ja miałam raz w życiu i myślałam, że umieram, mam nadzieję, że Ci odpuszczą w końcu... Nam została też komoda do kupienia, przewijak w Ikei, nakładkę na niego już zamówiłam, więc to odpada no i też apteczne rzeczy mi zostały. Wczoraj w Rossmanie pokupowałam już szampon, szczoteczke, paste itp i wpakowałam do torby do szpitala, od razu mi się jakoś lżej zrobiło, że zaczęłam coś działać :P Zdecydowaliśmy się na to łóżeczko, początkowo chciałam z szufladą, ale stwierdziłam, że jednak jest ona nam zbędna no i będzie mi się wygodniej wycierać pod nim [url=http://www.fotosik.pl:7w51w187] [/url:7w51w187] Mam nadzieję, że Młody odda tamto bez fochów, bo ostatnio coś zaczyna bronić swojego terytorium :P looi czekamy na wieści :) ja czuje dalej łepek po prawej stronie brzucha, może zacznę robić ćwiczenia na to, żeby się obrócił ;P;P ciekawe, czy coś one dają. Też chciałam prasować na początku czerwca, ale mam masę zaliczeń, więc jak już oddam indeks, oddam pracę to się zabiorę za konkretne przygotowania :) A co tam u reszty dziewczyn? Styczniówki już się pojawiły, ale jaja!

Lipcóweczki 2015

21/05/15 13:13:58

Martynka przechlapane z tymi skurczami.. Mnie jedynie chcą zaatakować łydki rano jak się przeciągam, ale wtedy szybko palce stóp podciągam do góry i mnie nie łapie aaa no i przygotowania ruszyły trochę przez ostatnią godzinę, zamówiłam w końcu łóżko Krzysztfowi no i pierdołki dla Jana typu przewijak, prześcieradełko itp. Jestem z siebie dumna :D