Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

09/06/09 16:05:00

hejka! dostałam cynk, że pojawiło się pierwsze lipcowe dzieciątko Oskarku witaj na świecie, rośnij zdrowy, silny i grzeczny - trzymamy kciuki za Ciebie Ewelina gratulacje !!!!!!!!! dobrze, że podłączyli nam wodę to mogę teraz prać ile wlezie, do tej pory musiałam ograniczać zużycie wody i z praniem dla maluszka czekałam, ale już dziś zaczęłam a jak widzę takie wieści jak dzisiaj to już widzę że mogę się obudzić z ręką w nocniku ;) nie odzywałam się troszkę ale naprawdę czasu mi jakoś brak, wieczorami zaś brak chęci maluszek się strasznie rozpycha, ja niestety ciągle mam problemy z upławami, prawie całą ciążę z nimi walczę, już chyba ze 3 środki stosowałam ostatnio się przestraszyłam, bo wyczytałam że zielonkawe mogą świadczyć nawet o zatruciu ciążowym, na szczęście jutro do gina to go poproszę o jakieś dodatkowe badania, żeby w razie porodu jakas bakteria na dzidzię się nie przerzuciła nie jestem na bieżąco - które dziewczyny są w szpitalu i dlaczego?? dziecko się obudziło, uciekam podrawiam gorąco :!: :!:

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

20/05/09 23:16:48

monika ano widzisz, przypomniało się ;) a serio to ciągle o Was pamiętam ale naprawdę jakoś czasu brakowało, ponad tydzień byłam z córcią w szpitalu, drugi tydzień 2xdziennie dojeżdżałyśmy na zastrzyki, teraz jakoś wszystko mi się klaruje inna odpoczywaj dużo i się robotą nie przejmuj, a dla dzidzi jeszcze wszystko zdążysz przygotować ja to mało co mam, tzn. chodzi o ubranka, wszystko jest u siostry, która urodziła synka w zeszły poniedziałek, teraz mały musi powyrastać z ubranek i ja dopiero w spadku dostanę ;) contra ale masz jazdę z tym snem :shock:

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

20/05/09 09:01:37

Hejka! Co u Was słychać brzuchatki? Jak Wasze bąbelki? Wszystko u wszystkich dobrze? Nie ukrywam, że o nadrabianiu mowy nie ma ale ciągle o Was pamiętam, czasem kasiullę podpytuję na naszych "starych lipcóweczkach" i ostatnio wieści były dobre - mam nadzieję, że tak zostało :)) Nasz chłopak rośnie duży i zdrowy, tydzień temu na usg miał wagę 1711 g, termin przypuszczalny 13.07 więc trochę starszy wychodzi niż z @ pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję do szybkiego ponownego napisania buziaki :jee:

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

11/04/09 21:52:48

Witam! Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chciałam życzyć Wam wszystkim spokojnych, rodzinnych i pogodnych dni, smacznego jajeczka i mokrego dyngusa!!! pozdrawiam i ściskam mocno - Alcia z rodziną :lol:

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

03/04/09 23:12:07

Hejka! wreszcie zaglądam, nie ukrywam, że jestem nie w temacie jedno co wiem, to że muszę mocno uściskać oleńkę - bardzo mi przykro :cry: u nas ok, pogoda od 2 dni cudna, nie mam czasu na komp. ale to nie tylko przez pogodę, ogólnie jakoś tak wychodzi, chyba trzeba wrócić do pracy ;) a serio to bardzo mi dobrze w domu, oj bardzo :lol: synuś właśnie się rozpycha, brzusio rośnie, nawet w galerii się pokazałam, tzn. bebonek i córcię, bo ja lepiej facem straszyć nie będę ;)