Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

03/07/09 14:46:13

hej! ja wpadam z pytaniem czy któraś miała z posiewu paciorkowca z grupy B - streptococcus agalactiae????? mi wyszło to dziadostwo i się trochę zmartwiłam, zaraz pojadę do gina z wynikami, mam nadzieję, że da od razu jakiś anttybiotyk, choć czytałam że to g..no strasznie trudne do zwalczenia jest :(

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

02/07/09 10:14:22

hejka! wielkie gratulacje dla naszych wszystkich rozpakowanych mamuś i ich dzieciaczków w dwupaku witam się i ja - i pewnie jeszcze długo tak zostanie ;) w poniedziałek na wizycie brak było jakichkolwiek oznak, ktg też nic nie wykazało, trzeba czekać cierpliwie ;) następna wizyta znów w poniedziałek :? z tym wiesiołkiem to i ja spróbuję, muszę się wybrać do apteki to i to przy okazji wezmę, a nóż mi pomoże ;)

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

24/06/09 13:24:43

langel a jak daleko macie ten dom? wogóle już nie myślicie o domku czy gdzieś bliżej będziecie szukać? idę coś z obiadem pokombinować bo dziecko mi wstanie a tu zonk ;)

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

24/06/09 13:05:18

hejka! tak czytam o waszym ciągłym bieganiu do kibelka to aż sie dziwię co się ze mną dzieje, ja nawet raz w nocy nie wstaję, no chyba że mnie córcia obudzi i trochę mi sie chce to pójdę, ale często nie chce mi sie wstać i zasypiam za to od 2 dni strasznie mi ciężko spać na boku, dziś z rana podłożyłam sobie poduszkę pod biodro i było o niebo lepiej, chyba zacznę tak spać ;) agaobi to faktycznie Bercika wzięliście w obroty ostro ;) u nas pielucha już tylko do spania, jeszcze by było miło, żeby w nocy do nas nie przychodziła i zasypiała sama w swoim łóżku, bo już powoli się z nią na tym małym nie mieszczę dziwna jest bo w południe zasypia sama bez problemu, czasem tylko ma nyki, że muszę z nią się położyć, za to wieczorem jeszcze nawet raz sama nie zasnęła, trzeba się kłaść i koniec :evil: jadz zrozumieć Polskę - trudna sprawa co u Twojej córci? a jak wózek, kupiłaś podwójny? langel spory już Twój mężczyzna :shock: a Wy mieszkacie już w tym nowym domku? jakoś dziwnie mi się pocą cycki i wydzielają zapach taki jak przy karmieniu z poprzednią latoroślą, jak ostatnio stałam na wietrze to mnie bolały tez tak jak podczas karmienia - chyba mi sie pokarm zbiera :lol:

Lipcówki 2009 i ich Skarby ;)

20/06/09 23:15:49

mi z poprzedniej zostało blisko 8-10 :oops: ale podobno już teraz mi uda zleciały, nie ma to jak małe dziecko, ciąża, dom - mam cichą nadzieję, że te kg po poprzedniej ciąży trochę spadną ;) pusto tu wieczorami dobranoc