*****Październikówki 2012*****

21/06/13 13:53:00

ga Julka jest przesliczna. Tak urocza że nie można się napatrzeć :pipi: U nas budzi się z pewnoscią na tulenie do (.)(.). Nad ranem to jest tak najedzony że nie ma siły ciumkać tylko trzyma sobie i to go uspokaja. Budzi się nawet co 15 minut i to na pewno nie z głodu, przybiera na wadze baaaardzo. U nas smoczek też się nie przyjął. A karmienie butlą nie wchodzi w grę. On jest taki grubiutki że nie mogę go tak tuczyć. Wiem że rozwiązaniem byłoby aby mąż po przebudzeniu go z powrotem usypiał, ale on wtedy tak strasznie płacze, że ja nie jestem w stanie tego znieść i zawsze go biorę. A co do tortu to oczywiście rozumiem, ale zawsze są jeszcze kolejne urodziny. Może kiedyś się uda? Będziemy się wtedy pięknie uśmiechać do was :D Te upały są wykańczające. Mój klusek ciągle spocony. Też dostał potówek na ramionach i karku. Ciągle marudzi, ale co mu się dziwić. W parku na zjeżdżalni. Ale była radocha [url=http://www.fotosik.pl:16phrx1m] [/url:16phrx1m]

*****Październikówki 2012*****

20/06/13 10:19:58

Jest tak gorąco że padam przez cały dzień. Mały też źle znosi te upały. ga Przyjęcie przepięknie wymyślone. Dziewczynki takie że można jeść garściami. Tort wspaniale wymyślony. To może ja ze względu na bliskość zamieszkania mam szansę na tort Twojej roboty dla Miska? A jeszcze mam pytanie do ciebie. Jak ma wyglądać to nocne odstawianie od piersi? Ja jestem już strasznie tym zmęczona. Mały budzi się co 1,5 godziny. A od 5 to już by wisiał cały czas, kręci się i wierci jak nie a cyca w buzi. Daisy85 Mój 6 tygodni temu ważył 10,700 więc spoko. Tylko on jest na piersi. pewnie taka ich uroda. My bucików też żadnych nie damy rady założyć. Tzn. znalazłam dobre sandałki rozm.21, na rzepy ale to takie typowe do chodzenia więc były stosunkowo ciężkie jak dla mnie. jmijeczka Zdrówka dla oczek. Strasznie nieprzyjemna sprawa, bo niemiło się jak dla mnie to leczy. My też mamy dla małego Floxal do oczu bo też mu ostatnio zaropiały oczka. Nie wiem czy zatarł czy z noska podobno się może cofać.

*****Październikówki 2012*****

14/06/13 14:43:56

Dawno się nie odzywałam bo jakos czasu brakuje. Na szczęście zdrowi a ząbki już tak nie dają w kosć. Ja jak gotuję na króliku to z kośćmi bo wtedy mieski odchodzi. wychodzę z założenia że na kościach nie powinno się gotować bo metale ciężkie przechodzą do wywaru. ale młody królik powinien ich w sobie mieć. Małemu w każdym razie nic nie jest. Starszemu też tak robiłam. Mój z owoców strasznie lubi arbuzy. Miękkie i soczyste i słodkie :D lwiak87 Zdrówka dla taty. Oby jak najszybciej zdiagnozowali dobrze to i leczenie odpowiednie włączą.

*****Październikówki 2012*****

27/05/13 14:06:15

jmijeczka pierwszą dawkę dostał na wieczór a rano pod pieluszką na brzuszku miał już krostki (myślałam że zaparzył się od pieluszki) i to się rozprzestrzeniało. Aż był zsypany calutki. Mój mały nie mówi sylabami, tylko jakies dźwięki wydaje typu ejeee, aja. Szkoda bo to musi być słodkie.

*****Październikówki 2012*****

27/05/13 13:21:28

NiuŚka To frajda dla dzieciaczków z takich prezentów. Super. Też myślałam o trzydniówce ale Pani doktor mówiła że wysypka jest wtedy inna. On miał aż takie grudki pod skórą.