Jak pozostać przy zdrowych zmysłach po porodzie :)

11/06/12 09:59:51

Teksty tatusiów są rzeczywiście rozwalające:P ale za to przesłanie jest, że faceci też chcą być rodzicami. U nas to jeszcze nie wszystkim mieści się głowie na szczęście już chyba tylko garstka nie ma ochoty zajmować się własnym dzieckiem.

Jak pozostać przy zdrowych zmysłach po porodzie :)

06/06/12 12:59:00

Też kiedyś założę taki zeszycik a póki co mam kilka tekstów trzymam w telefonie np piosenkę w niezrozumiałym języku.:) milkshake- Widziałem już zapowiedź tego. Śmieszni są po pierwsze ci ojcowie tzn zabawne teksty. Takich widoków jeszcze u nas nie ma ale już pojedynczy tatusiowie się pojawiają a nawet dwójkami się zdarza. Ci widać, że mają wszystko wypasione.:)

Jak pozostać przy zdrowych zmysłach po porodzie :)

04/06/12 10:28:55

Roxie50- teoria od facetów to jedno czyli te rozmowy ale najlepiej mieć już jakąś praktykę przed własnym dzieckiem. Dzieci jakoś tam względnie lubiłem ale bałem się takich całkowicie maluchów tzn do roku. A jak siostra mnie kilka razy poprosiła o zajęcie się dzieckiem jak musiała gdzieś wyskoczyć na godzinę/dwie to się okazało, że dzieci nie takie straszne.:) Tylko trochę nudne z początku jak jeszcze nie mówią, można się tylko bawić ale nie ma tej frajdy z gadania. U siostry jest taki specjalny zeszyt gdzie zapisuje się najlepsze teksty.:P Jak mam jakąś refleksję w tym temacie to może taką, że nie ma co się spinać. Tak jak pisze też Kalimba- nie można wszystkiego zaplanować więc lepiej mieć dystans. To normalna relacja z drugim człowiekiem o którego trzeba się bardziej troszczyć.

Oglądacie bajki ze swoimi maluchami?

04/03/12 22:31:57

Dawno mnie nie było ale widzę, że nie padły nowe filmy do oglądania. My już po muminkach- ogólnie fajnie im to wyszło, rodzice się uśmiali a dzieci trochę poważniej odebrały film bo w końcu poważne tematy na ekranie:P (tam kometa się zbliżała do ziemi i działy się przez to różne rzeczy dla niewtajemniczonych) Chcemy jeszcze się na coś wybrać zanim się wiosna zrobi. Może jeszcze coś wymyślimy w tym temacie ale chwilowo nic nie widać ciekawszego.

Oglądacie bajki ze swoimi maluchami?

14/02/12 20:53:30

Tak samo pół życia myślałem, że wujek to musi być pan w średnim wieku z wąsami. Dopóki sam nim nie zostałem:)(a wąsów nigdy nie lubiłem-blee) Też nie mogę się doczekać filmu. Z wrażenia postanowiłem się trochę przeziębić ale do 24 mam nadzieje, że przejdzie bo nie chce żeby poszli beze mnie:) I tak izolują mnie teraz jak trędowatego chociaż to tylko przeziębienie.