studiujące przyszłe Mamuśki:)

15/05/08 14:33:06

Witam! Studiuję w Zielonej Górze, a mieszkam w Jaworze k. Legnicy, więc mam kawałek drogi do szkoły. :?

studiujące przyszłe Mamuśki:)

14/05/08 16:21:10

Hej dziewczynki:) Jestem obecnie na IV roku polonistyki:) Mam termin na wrzesień, więc jak dziecko przyjdzie na świat będę już pisała prace mgr Do uczelni mam 150 km, do tego pracuję i studiuję, moi rodzice też pracują a jakby tego było mało po macierzyńskim muszę wrócić do pracy. I musze to wsyztko pogodzić, czy chcę czy nie- jeszcze nie wiem jak to zrobię, ale jestem dobrej myśli. Utrzymujemy sie z mężem sami, mieszkamy w wynajętym mieszkaniu też sami, więc nauczylismy się, że nie ma co liczyc na wsparcie rodziny czy znajomych tylko trzeba samemu mierzyc się z życiem:) Jako świeżo upieczona mama będę mamą, studentką i pracownikiem:0 - nie ma tak łatwo, ale trzeba:) jak nie ma innego wyjścia. Głowy do góry dzieczyny - poradzimy sobie trzeba tylko realnie ocenić szanse i wszytko na spokojnie przemyśleć. Użalanie się nad swoja sytuacją nic nie da, choć nie powiem miło było się wygadać:)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

03/04/08 17:44:47

Hej dziewczynki, chyba za rzadko tu zaglądam, bo później nie mogę nadrobić zaległości:). Byłam dzisiaj u gina, stwierdziła, że mam za mały przyrost wagi :? bo od początku ciąży mam na plusie 1.5 kg choć brzuszek już jest dość wyraźny. Jestem tylko niezadowolona bo nie zrobiła mi usg, a myślałam, że może się uda płeć podejrzeć. A odnośnie piersi to ja się akurat cieszę, a mój mąż jeszcze bardziej, bo z małego B (eh w A się też mieściłam) przeszłam na duże C, tak wielkich to ja nigdy nie miałam i te 1.5 kg to mam chyba w cyckach :P

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

26/03/08 13:06:31

Hej:) dziewczynki Stomatologa mam juz z głowy w tym tygodniu, na szczęście, bo też nie lubie. Mam jednak jeszcze troszkę do leczenia i w poniedziałek dreptam tam znowu :dada: A do gina na poczatku kwietnia i mam nadzieję, że juz poznamy płeć, bo sie z mężem starsznie niecierpliwimy :)

¸.¤*¨¨*¤.¸¸.ROZPAKOWANE WRZEŚNIÓWKI 2008¸¸.¤*¨¨*¤.¸¸

14/03/08 19:11:06

ta sama to może i nie, ale co tam :lol: