Lipcóweczki 2012

14/03/12 16:43:04

ewela1505 - chyba nie mogę się zgodzić odnośnie ratowania dzieci. Na pewno nie jesteśmy za murzynami, a wręcz przeciwnie. Pomijając kwestie prawne, którymi różnią się w poszczególnych państwach - czyli tydzień ciąży od którego w ogóle podejmuje się próby ratowania dzieci. Polska akurat ma bardzo dobre wyniki, jeśli chodzi o ratowanie wcześniaków. Polecam rozmowę Szymona Hołowni z książki "Ludzie na walizkach" - "Życie dłuższe niż tydzień" z prof. Januszem Gadzinowskim, który jest pediatrą i neonatologiem - kierownikiem Kliniki neonatologii Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Oni tam naprawdę czynią "cuda". A książka w ogóle warta polecenia :)

Lipcóweczki 2012

08/03/12 21:38:27

Paskudka86 - dostaniesz 100% wynagrodzenia, którego wartość wyniesie średnie wynagrodzenie z ostatnich 12 m-cy.

Lipcóweczki 2012

08/03/12 17:34:38

tak odnośnie magnezu - doskonałym jego źródłem są też suszone morele - w dodatku mogą zastąpić małe, słodkie "co nieco" :) A jeśli chodzi o witaminy, to w poprzedniej i w tej ciąży, poza kwasem foliowym na początku, nic nie biorę. Lekarz powiedział - im mniej tym lepiej. Chociaż pewnie magnez mnie nie ominie, bo jego niedobory męczyły mnie też czasem przed ciążą. Na razie odpukać mam jeszcze spokój. No i pewnie żelazo dołączę, bo poziom hemoglobiny wciąż spada. Przyłączam się do życzeń - obyście były cały czas tak piękne, jak codziennie. :flo:

Lipcóweczki 2012

06/03/12 17:02:24

No fakt, w P-niu dzisiaj piękna pogoda, jeszcze tylko kilka stopni więcej i będzie super! Ogólnie, to od czasu jak "mogę robić wszystko", jakoś jak ręką odjął - nic mi nie dolega. Żadnych skurczy, skurczyków, nawet kaszel mi już przechodzi. Nowe siły!! Najchętniej bym jeszcze okna pomyła, he he. Już o tym pisałam, ale powtórzę specjalnie dla "młodych mam". Kierujcie się tylko tym, co Wam serce i instynkt podpowiada. A to co mówią i myślą inni, to ich sprawa. Nadejdzie czas, że będą zazdrościć, co już kilka z nas też zresztą opisało. Głowa do góry i do przodu!!! Paskudka86 - a w jaki komis polecasz w P-niu? malinapo - no pewnie że chcę, dawaj ten przepis na babeczki, chętnie wypróbuję.

Lipcóweczki 2012

01/03/12 21:12:55

Nika22 - pisałam jakiś czas temu, podejrzenie za cienkiej blizny po dwóch poprzednich cięciach. Leżenie plackiem z luteiną i duphastonem przez 2 tygodnie. Potem już bez leżenia plackiem i bez luteiny, bo wszystko okazało się iść w dobrą stronę. A od dzisiaj to już kompletny luz :)