Jak obwieściłyście tę radosną nowinę mężowi i rodzinie?

11/09/11 09:19:55

staraliśmy się już 7 cykli i co miesiąc rozczarowanie plus oczywiście co miesiąc wydawało mi się, że tym razem na pewno się udało. W 8. cyklu stwierdziłam, że poczekam dłużej ze zrobieniem testu. Ale jakoś dziwnie się czułam. Było mi strasznie gorąco (chociaż zmarzlakiem jestem) i trzy dni z rzędu w porze lunchu (pracowałam w barze kanapkowym w Anglii) tak mi się chciało jeść, że aż mnie mdliło. Myślałam, że znowu sobie coś wkrecam. No ale test zawsze miałam jakiś w domu. Niedziela 5 rano, na tydzień przed spodziewanym okresem. Nie wytrzymałam i zrobiłam test. Od razu dwie grube krechy. I chociaż planowałam, że jak się uda to mężowi powiem w jakiś bardziej finezyjny sposób, to nie wytrzymałam i go obudziłam. Był w lekkim szoku ale bardzo się wzruszył. Co do rodziny - mieliśmy ambitne plany :D byliśmy w Anglii więc teoretycznie mogłoby nam się udać po prostu przyjechać z brzuchem. Więc najpierw był pomysł prezentu gwiazdkowego. Godzinę później wymyśliliśmy, że na Dzień Matki powiemy, a trzy godziny później zadzwoniliśmy do Polski :lol: mam nadzieję, że za drugim razem uda się nieco dłużej wytrzymać :)

Zel ulatwiajacy poczecie

09/09/11 14:45:10

Koniuszek Magdalena ja właśnie u nich kupiłam Pre Seed. Bardzo szybka wysyłka i wszystko ok więc mogę polecić.

Test określający płeć dziecka

09/09/11 08:07:14

[quote="black_cherry":2hemlj8f]e tam. jednym sie sprawdzi innym nie. kwestia loterii :P nie wiem czy mozna temu ufac?
to tak jak testy ciążowe i owulacyjne :) test jest oparty na hormonach więc działanie moim zdaniem podobne. Na stronie jest informacja, że wynik daje prawie 100% pewność (czyli podobnie jak testy ciążowe i owulacyjne) ja na razie w ciąży nie jestem więc nie mam potrzeby kupować tego testu. pewnie, że płeć nie jest taka istotna. Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe ale jednak większość rodziców chciałaby znać płeć dziecka przed jego narodzinami. A nie zawsze dziecko można podejrzeć bo zdarza się, że dziecko tak się obróci że sie nie da.

Zel ulatwiajacy poczecie

09/09/11 07:58:54

ten sklep internetowy, w którym ja zakupiłam żel ma opcję odbioru osobistego. Sklep jest w Krakowie. a co do skuteczności to wydaje mi się, że żel jest skuteczny w przypadku par u których przeszkodą jest mała ilość śluzu płodnego.

Test określający płeć dziecka

08/09/11 21:55:22

Natknęłam się właśnie na test na płeć dziecka wykonywany z moczu. Jest to produkt amerykański. Wygląda tak [url=http://www.fotosik.pl:skf27pks] [/url:skf27pks]. Test można wykonać już w 10 tygodniu ciąży.Wynik pokazuje się w przeciągu 2 minut. A cały test polega na tym, że do próbki moczu dolewa się odczynnik, który wykrywa w moczu ciężarnej męskie hormony (w przypadku gdy kobieta spodziewa się synka) i mocz zmienia kolor. Gdy kobieta spodziewa się chłopca mocz ma zabarwienie pomarańczowe lub czerwone a gdy dziewczynki - mocz przybiera kolor zielony. Bardzo mnie zaciekawił ten produkt. Cena to ok 150zł. Któraś z Was używała tego cudeńka? Co o tym myślicie?