plamienie implantacyjne

16/08/11 13:38:11

jednak poczekam jeszcze parę dni na @ dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Mam nadzieję, że wkrótce do was dołączę :) Poprzednim razem bardzo szybko udało mi się zajść w ciążę, mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

plamienie implantacyjne

16/08/11 12:26:17

[quote="black_cherry":36qb1dgi]6dniowa ciaze ale od momentu zagniezdzenia a nie 6dni po stosunku! mozesz zrobic jeszcze jeden test ale wg mnie to nie ciaza.
no to wszystko jasne, trochę przez ostatnie lata "wypadłam z tematu" ciąży, testów, itp... [quote="black_cherry":36qb1dgi] mozesz zrobic jeszcze jeden test ale wg mnie to nie ciaza.
nie będę robiła następnego testu, poczekam, i zobaczę, co będzie, to będzie, chciałam jednak wiedzieć jak najwcześniej, gdyż w pracy mam kontakt ze szkodliwymi substancjami, i jak najwcześniej przełożeni każą iść na l4 w razie ciąży.

plamienie implantacyjne

16/08/11 11:42:40

Witam wszystkie kobietki, od niedawna staram się z mężem o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam około 14.07 po niej w dni płodne zaczęliśmy starania. Do dnia dzisiejszego @ brak trzy dni temu miałam plamienia, kolor różowy- jasno czerwony, trwało to 2 dni. Zinterpretowałam to jako plamienie implantacyjne, jednak dziś zrobiłam test i wyszedł negatywny. Nic nie zwiastuje zbliżającej się @ Teraz śluz mam biało-przezroczysty. od kilku dni czuję ukłucia w piersiach, nie są jakieś mocno bolesne, pojawiają się kilka razy dziennie, i trwają chwilę. Piersi nie są nabrzmiałe, nie bolą. Jednak jestem senna, zmęczona, i bardzo nerwowa, łatwo mnie wyprowadzić z równowagi, przez co kłucę się z wszystkimi, i o wszystko. Nie wiem co o tym myśleć. W niedzielę byłam na imprezie, i nie piłam już alkoholu, bo myślałam, że jednak się udało, a tu... test negatywny... no i przytyłam 2 kg przez ostatni czas :/ niby na teście piszą, żę wykrywa 6 dniową ciążę. Co myślicie o tym?