Marcowe szczęścia 2011

10/05/11 18:55:01

*łobuziaki* też mi się tak wydaje. Dlatego dzisiaj miała na sobie body + lekką bluzeczkę i spodenki, oraz wiosenno-letnia czapeczkę. Bez kocyka. Nie zgrzała się, więc raczej ok. ;) Pomału przygotowuję pokój na wieczorną kąpiel. Na wieczór planujemy z Mężem obejrzeć jakiś dobry film. Kiedy byłam w ciąży byliśmy na bieżąco, a teraz w ogóle nie oglądamy TV. Mam ochotę na dobry film i miły wieczór spędzony we dwoje. Mam nadzieję, że Maleńka szybko dziś zaśnie. ;) Miłego wieczoru dziewczynki.

Marcowe szczęścia 2011

10/05/11 11:59:55

ona28 sama miałam ochotę wykupić sobie karnet do solarium aby poprawić nieco swój wygląd, a tym samym samopoczucie, ale w związku z tym, że karmię piersią to zostało mi to odradzone. Wiele opinii panuje, każdy lekarz mówi inaczej, w internecie też dużo o tym, ale tutaj też opinie są różne. Najlepiej pytać lekarza do którego masz zaufanie. Mam nadzieję, że uda Ci się troszkę opalić. Oliwia spała od 21:00 do 5:00 i od 6:00 do 9:00, więc udało mi się troszkę pospać. Moje dziecko to prawdziwy anioł, jest tak grzeczna, że aż nie do uwierzenia. Płacze tylko wtedy, gdy wychodzę z pokoju. Słyszałam, że jeśli na tym etapie rozwoju dziecko płacze przy opuszczaniu przez rodziców pomieszczenia w którym się znajduje, oznacza to, że dobrze się rozwija. Koniecznie muszę sprawić sobie dziś kawę mrożoną. Zapasy w lodówce się wykończyły. Od paru dni oglądam po jednym - dwóch odcinkach 'Mamo to ja', dowiedziałam się paru ciekawych rzeczy, polecam mamusiom, możecie obejrzeć na VoD w onet.pl Jutro wybieramy się z Oliwką do lekarza na osłuchanie, bo trochę pokasłuje i zaczynam się niepokoić. Zawsze lepiej zbadać i być spokojniejszym. Mam zamiar wziąć od lekarza skierowanie do kardiologa. Małej zdarza się, że sinieją okolice warg tj. pod nosem [nie same wargi], boję się, że mogą być to problemy z sercem. Któraś z Was miała podobny problem? Słyszałam, że skóra może być w tym miejscu cieńsza i stąd te sinienie, ale wolę się upewnić poprzez badania. Najczęściej pojawia się kiedy jest na przewijaku, może to różnica w temperaturze, kiedy się Ją rozbiera? Bardzo się martwię. Oby to nie było nic poważnego. Wczoraj byłam z Małą na końcu świata, tak długi spacer sobie urządziłyśmy. Nogi bolą, ale dziś koniecznie trzeba powtórzyć trip. Pogoda piękna, pora odszukać letnie ciuszki i w drogę. A tak nawiasem mówiąc jak ubieracie swoje małe pocieszki? Ja wczoraj ubrałam małej body z długim rękawkiem i ogrodniczki, na to cieniutki kocyk i trochę mi się zgrzała. Pajacyk + kocyk chyba zdecydowanie wystarczy? Życzę Wam miłego dnia. ;*

Marcowe szczęścia 2011

09/05/11 06:29:17

Mammma ciche wieczory są najgorsze. Nie znoszę tej świadomości bycia z kimś tak blisko, a jednocześnie tak daleko. Zwłaszcza, że jest to jedna z najważniejszych i najbliższych osób. Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie wróci do normy jak najszybciej. Obudziliśmy się o 5:00 na karmienie. Mała zasnęła pół godziny temu, a ja już nie mam ochoty zasnąć ponownie. Chyba jednak spróbuję, bo cały dzień będę nie do życia, a kawy brak... Udanego dnia.

Marcowe szczęścia 2011

08/05/11 14:52:38

ona28 teraz rozumiem, strasznie mi przykro. Trzymam kciuki za to, aby w życiu dobrze wiodło się Tobie i Twojej rodzince.

Marcowe szczęścia 2011

08/05/11 13:57:18

ona28, moje jedyne wyobrażenie co do życia jest takie, by Oliwia nie podzieliła mojego losu. Losu kobiety, która będąc dzieckiem musiała uciekać z domu, bo Ojciec pił i się awanturował, a dla matki zawsze był ważniejszy facet, którego miała na boku. Pomijam fakt, że rodzice nigdy nie mieli dla mnie czasu, nie mówili rzeczy jakie dziecko powinno słyszeć codziennie, nigdy mnie nie chwalili, wiecznie mówili, że we mnie nie wierzą. Może i marzenia o przyszłości się nie spełniają, ale warto je mieć. Ja wiem jak ma wyglądać życie mojego dziecka i będę do tego dążyć. Dołożę wszelkich starań by nie zawieść Jej jako matka, a mój Mąż jako ojciec, bo wiem jak ważna jest Jego rola. I wierze, że mi się uda. :)