Marcowe szczęścia 2011

02/07/11 12:29:13

Dużo zdrówka dla Rafiego! Mam nadzieje, że spełnią Mu się w tym roku wszystkie marzenia. (: Ciri, nie chcę posłać Małej do żłobka, bo chcę być z Nią jak najwięcej i jak najdłużej. Poza tym to siedlisko chorób. Wczoraj podrzuciliśmy Małą do Mamy i od 17:00 do 21:00 buszowaliśmy po sklepach. Wreszcie mamy wyposażenie do kuchni. Oliwka ma problem z zaśnięciem, kiedy usypia Ją Mąż, więc kolacja musiała poczekać do 23:00 [a tyłek rośnie...] Nocka OK, przespana do 6:00, pół godziny na karmienie i już z nami w łóżku Oliwka spała prawie do 9:00. Planów na dziś brak. Pogoda jest okropna, jest zimno i nieprzyjemnie. Na spacer nie idziemy, bo Mała dziś rano trochę mi pokasływała, więc zostawiam Ją na 'obserwacji'. Za 5 dni kolejna dawka szczepienia na rota. Miłego dnia dziewczynki.

Marcowe szczęścia 2011

28/06/11 15:01:32

Mój Mąż ma na rękę 1600zł, więc niestety się nie zaliczamy. :( Aczkolwiek podwyżkę dostał dopiero dwa miesiące temu, więc nie wiem jak to jest i z jakiego okresu wynagrodzenie biorą pod uwagę...

Maleństwo w wieku 20lat

27/06/11 21:50:15

Ewo, życzę Ci szybkiego zajścia w ciążę. To wspaniały czas dla kobiety, zwłaszcza kiedy ma przy sobie kochającego Partnera. Nie tak dawno byłam w ciąży i wraz z Mężem wertowaliśmy poradniki, co tydzień czytaliśmy w internecie co nowego u Maleństwa i ekscytowaliśmy się: 'ooo, teraz ma już włoski', 'już się paznokietki wybijają'. Pierwsze kopnięcie - niesamowita chwila. Z resztą - każde kolejne nie mniej wspaniałe. :) Sama mam dwadzieścia dwa lata i Córcię urodziłam mając jeszcze dwadzieścia jeden [ostatni miesiąc ;)]. Według mnie nie ma najlepszego wieku na ciążę, wszystko zależy przede wszystkim od tego, czy dwie osoby chcą i zdają sobie sprawę, że rodzicielstwo to nie zabawa. Wszystkim starającym się podchodzącym do sprawy poważnie życzę wszystkiego dobrego i powodzenia, zwłaszcza dla Ciebie Ewo.

Marcowe szczęścia 2011

27/06/11 21:21:15

estusia, niesamowite, że jest już pierwszy ząbek. Gratulacje. Moja Niunia też strasznie się ślini, paluszki i grzechotki wciąż lądują w buzi. Jeszcze tydzień i zacznę podawać Jej gryzaki. U nas w porządku. Kupiliśmy nowe mebelki do kuchni i wreszcie skończyliśmy remonty. Teraz pozostaje już tylko powkładać wszystkie walające się tu i tam rzeczy do szafek i nareszcie możemy spokojnie mieszkać. Kiedy planujecie wracać do pracy? Ja chciałabym posiedzieć z Małą jak najdłużej, nie wyobrażam sobie oddać Jej do żłobka i jeśli nie będziemy mieć większych problemów finansowych to zostanę z Oliwią jak najdłużej. Szkoda, że wychowawczy nie jest płatny. Miłej nocy dziewczyny. Idę myć naczynia, a później szybciutki prysznic i do wyrka.

Kiedy pierwsza miesiączka po porodzie?

19/06/11 13:36:23

Jestem 3,5 miesiąca po porodzie i w dalszym ciągu nie dostałam miesiączki. Karmię mieszanie; piersią i butelką. 1,5 miesiąca po porodzie wzięłam pierwszą tabletkę Cerazette. Co prawda okresu mi nie brakuję, ale jestem ciekawa kiedy nadejdzie. :)