¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

07/09/11 16:29:15

Adaś się wycwanił..jak nie chce jeść/pić/smoka to wypycha go.. jutro Piotrek ma urodziny 8) edit: przyszedł nasz leżaczek-bujaczek FP ..z wibracjami..mam nadzieję,że dzięki niemu zyskam choć 2h dziennie na porządki..bo jedną ręką to masakra..

Wrześniówki 2011 :)

07/09/11 08:58:01

witam wrześnióweczki,rozpakowanym gratuluję nierozpakowanym życzę szybkiego plum i przepraszam,że wtrącam ;) asienka nie musisz rodzic w szpitalnej koszuli 8) możesz we własnej-nikt nie ma prawa Ci zabronić..mi mówili,żebym sobie wzięła szpitalną więc zpytałam czy mogę być w swojej (odrobinka godności no coooo ) i mówili,że problemu nie ma ^^ aneta007zd widzę,że też jeszcze się kulasz,ale już nie długo ^^ trzymam kciuki :)

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

06/09/11 19:37:00

dadzi-też lubię ten serial.. tak mi szkoda Adasia..na razie śpi..ale na bank jest głodny :( :cry: smutno mi :(

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

06/09/11 16:54:45

ledwo żyję..rano spacer (o 9tej) ..byliśmy na targu..później odebrać wyniki Adasia..zaczepiliśmy o ciuchland (kupiłam sobie 2 pary dzinsów po 4 zł ^^ ,fakt,że mniejsze niż noszę ale to taka motywacja do odchudzania ;) ).. i powoli do domu..wróciliśmy o 11.30 i...mały zjadł i ani myślał spać...aż nagle jak chlusnęło z niego..myślałam,że się przejadł..no nic..czekamy 3h i znowu mały je..zjadł 60ml..czekamy na beknięcie i znowu chlusło wszystko :shock: wcześniej ulewał mniej lub więcej,ale z takim odrzutem na pół metra nie.. mąż wziął pojechał w te pędy do pediatry i mówi co się dzieje,oraz o atrakcjach z brzuszkiem.. pediatra poleciła spróbować nan ha a jak nadal tak będzie to enfamil-dostaliśmy receptę i już wykupiony na wszelki w.. prawdopodobnie małemu coś nie pasuje w zwykłym mleku.. z dobrych newsów: wyniki Adaś ma bardzo dobre,bilirubina spadła z prawie 11 (przy wypisie) do 5,58 ,czyli ładnie 8) morfologia też bardzo ładnie :) piekłam dziś bezmączny chlebek- smakuje jak graham 8) pychota ^^

¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨.¸¸.¤*¨Sierpnióweczki 2011!!¨*¤.¸¸.¨*¤.¸¸¸¸.¤*¨

06/09/11 08:42:52

hej Gabi no nie wiem o co mu chodzi,marudzi,chce być ciągle ze mną..jak zaśnie w ciągu dnia to tylko u mnie na rękach..lub na moim brzuchu,każda próba położenia go do wózka czy choćbu obok mnie na łóżku skutkuje pobudką po 2 minutach :shock: Adaś ma bardzo czuły słuch,od urodzenia reaguje na dźwięki i obraca główkę w ich kierunku.. nocka kiepska..Adasia męczył brzuszek..najpierw kupa,później było ok,to zjadł mleczko,ale nie mógł zasnąć..po chwili mleko aż z niego chlusnęło i był cały do przebrania...ehhh malamii mojemu się taki super wrzask zdarzał już kikakrotnie,czasem od brzuszka a czasem bo głodny..nie wiem czemu aż tak płacze mocno.. wczoraj babcia go chwilę trzymała to były jęki stęki i płacz..a jak tylko ja go wzięłam -spokój :shock: ale nasz Piotrek jak był w wieku Adasia to miał tak samo..z płaczem i spaniem..spał tylko kiedy bujało się go w wózku..a tylko przestało się bujać-po spaniu.. :roll: dadzi,super,że Pati lepiej :) dasz radę :)