Lipcówki 2011 :)

12/01/11 14:35:15

Wiolumcia mi też dali zaraz dziecko po urodzeniu na brzuch, potem po przecięci pępowiny pod cieplarkę i do badania. Maja miała asymetrię ułożeniową i wzmożone napięcie mięśniowe, które rehabilitowaliśmy. Potem mąż ją dostał, a mnie w tym czasie przez godzine zszywal. Potem Mała dostała cycusia i przez godzine jeszcze byliśmy na sali rodzinnej i dopiero potem przewieźli nas na normalną salę.

Lipcówki 2011 :)

12/01/11 13:55:14

Ja w ciązy umówiła się z mężem, że jak będzie wszystko dobrze i będzie chciał to bedzie przy porodzie. Cały poród był pomagał mi, masował, polewał w wannie prysznicem, odciął pępowinę i trzymał małą na rękasz, jak mnie zszywali i drugi raz też chcfe byc przy porodzie. Bardzo mi to pomogło. Od początku też wszystko uczył się robic przy Maji, a jak coś marudził to mu mówiła, ze w życiu nigdy nic nie wiadomo. Może mnie zabraknąć i wtedy będzie musiał sobie sam dać radę z dzieckiem i będzi miała łatwiej, jak teraz wszystko będzie umiała i wiedział.

Lipcówki 2011 :)

12/01/11 13:29:19

Witajcie cioteczki:) Dzis odpoczywam, bo minie nadal brzuch pobolewa. Muszę tylko iśc po Maje do przdszkola. Lobab, szefowa kurujcie się. Enja współczuję ci tej wizyty teściów, i że nie możesz z tym nić zrobić. Ja bym sie nie zdecydowała na cesarke, bałabym się, no chyba że byłyby wskazania. Cesarka to operacja. Wolę rodzić sn. Jak urodziła się Maja to poweidzieliśmy, że nie chcemy żadnych wizyt i damy sobie rade sami. Rodzina zobaczyła ją na święta, jak miała prawie miesiąc. Wiolciunia powodzenia na egzaminach :D Beata gratuluję udanego widzenia iżyczę mamusiom, które mają dziś jeszcze widzenia udanych wizyt. Lobuz możesz czuć już ruchy w pierwszej ciąży w 15tc. Ide zjeśc obiad - dzis gulasz, kasza jęczmienna i oghórki kiszone:)

Lipcówki 2011 :)

11/01/11 23:34:09

Witajcie cioteczki:) Dziś miałam ciężki dzień. /musiałam jechać do szpitala i szkoły powystawić oceny, a od wczoraj wieczora brzuch mnie znowu cały czas boli. Nospa nawet nie pomaga. Kupiłam tez dzis strój na bal karnawałowy dla córci - będzie wróżką:) MaBo gratuluję udanej wizyty. Chorowitkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Miłej nocy i do jutra:)

Lipcówki 2011 :)

10/01/11 22:28:36

Witajcie cioteczki wpadam się wieczornie przywitać:) Widzę, że jedzonko na tapecie:) Ja to bym zajadała cały cas z zupek rosołek. Achatinka wspólczuję grzybicy u dziecka. Co córcia dostała na to? Szefowa mam nadzieję, ze uda ci się w końcu znaleźć dobrego lekarza. Idę jeszcze do galerii i do mycia. Do jutra:)