Inseminacja

01/12/10 15:41:21

Miluśka ja tez słyszałam ten przesąd że włosów w ciąży się nie farbuje ale dlatego że dziecko może być rude ha ha ha a nie że może mu to coś zaszkodzić ale to tylko głupi przesąd-moja bratowa farbowała włosy za każdym razem jak była w ciąży i dzieciaczki rude nie są :lol2: Ajsi podziwiam Cię kobietko baaaaardzo jesteś bardzo wytrwała w swojej walce o :smo: -ogromny szacun dla Ciebie!!!!!! :okk:

Inseminacja

30/11/10 21:55:38

Miluśka ja tam się nie bardzo znam na wynikach ale 99 to chyba wynik wczesnej ciąży co??? życzę Ci z całego serca żeby w czwartek było duuuużo więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Trzymaj się mocno :sss:

Inseminacja

30/11/10 20:03:24

Witajcie dziewczynki:) trzymam mocno za Was kciuki oby Wasze marzenia spełniły się jak najszybciej- Olusia oby @ już nie przyszła niech zostanie u mnie ja ją zatrzymam :wink: , Miluśka gratuluję kochana oby ta bledziutka kreseczka już wkrótce była mooooocno różowa :o , Marzena niech grudniowa iui będzie sukcesem :D , Atagusia oby i Twoja iui była ostatnią i by była fasolka :!: , Ajsi jestem całym serduchem z Tobą bo chyba my jesteśmy tu najdłuższymi staraczkami... :wink: jednym słowem dziewczynki trzymajcie się mocno jestem myślami z Wami i modlę się żeby wszystko się udało!!!!!!!

Inseminacja

29/11/10 14:47:01

no ja dziś popłynęłam....trudno...boli ale cóż byłam na to niby nastawiona... Marzena jesteśmy w takiej samej sytuacji też pierwsza iui porażka -tyle że ja już 7 lat walczę i walczyc będę dalej choć w tej chwili wydaje mi się że to już koniec że nie mam sił ale tak jest w każdym miesiącu a potem się zbieram i prę do przodu i mam nadzieję że w końcu się uda czego i Tobie i wszystkim kochanym staraczkom życzę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olusia odnośnie Twojego pytania to ja brałam leki do czwartku i w ten dzień miałam dostać @ ale przyszła dziś więc nie wiem czy to dlatego że odstawiłam leki czy po prostu tak miało być...

Inseminacja

28/11/10 16:06:35

witajcie dziewczynki:) Alak gratuluję Kochana dbaj o siebie i brzusio:) a mnie dalej brzuch boli ale dziś juz wiem że to na @ bo już coś zaczęłam plamić więc pewnie jutro już będzie "czerwone morze"...no cóż jest mi strasznie smutno bo nie ukrywam że miałm duuuuużą nadzieję że w końcu się uda... dziś byłam w kościele na mszy dla dzieci i powiem Wam że zamiast słuchać to ciągle patrzyłam na maluszki przede mną i zastanawiałam się dlaczego ja i prawie się rozbeczałam :cry: niestety niczego sensownego nie wymyśliłam po prostu widocznie tak ma być choć niesamowicie cięzko jest z tym żyć a im dłużej tym gorzej...chyba powoli opuszczają mnie siły...