Poród w Ełku

09/03/10 18:06:56

Pierwsze chyba i najważniejsze to nie chcę wracać na tą samą porodówkę na której rodziłam swoje ostatnie maleństwo. Nie podobała mi się wcale tam opieka podczas porodu. Ja wiem, że co innego pewnie jak się rodzi żywe dziecko a co innego jak martwe, ale.... o obsłudze porodu nie chcę wspominać. A co do lekarzy to dla większości najlepiej byłoby gdybyś była głupią kozą, która o nic nie pyta i nic nie wie. Tak im jest wygodniej.

Poród w Ełku

09/03/10 15:06:43

Chodziło mi raczej o ginekologów :wink: Bo mimo iż to moja 3 ciążą to moje dzieci są w niebie. Może tym razem utule maluszka w ramionach. Ale znajome, które mają małe dzieci gorąco polecają jakiegoś faceta chyba pracuje w wojskowym szpitalu, podobno świetny pediatra. Również dobrą opinią cieszy się kobieta w przychodni na kilińskiego ale chodzi mi o tą przychodnie w osiedlu a nie za przystankiem. Jest bardzoooo dokładna, przepraszam ale imienia nie pamiętam :(

Poród w Ełku

09/03/10 12:40:42

Witam mamy z ełku. Jestem nowa na tym forum.Ja w ełku mieszkam z przerwami :wink: teraz może osiądzemy tutaj na stałe. Służę wiedzą na temat lekarzy i naszego szpitala. Co wiem na pewno, że nie chcę tutaj rodzić i zrobię wszystko aby nie wylądować w "naszym kochanym ełckim szpitalu"

W KTóRYM TYGODNIU POZNAłYśCIE PłEć SWOJEGO MALEńSTWA???

08/03/10 21:45:17

W pierwszej w 20tc a w obecnej w 17tc