Ziółka i ziołopijki:)

10/02/10 19:46:28

Bona no prawie :) zobaczymy czy ziółka zadziałają :D pijemy je z ogromną wiara więc może się uda bo te 3 miesiące to u nas deadline- 2 lata starań.. więc lekka presja że będziemy w odsetku par z problemami z płodnością.. :aa:

Ziółka i ziołopijki:)

10/02/10 19:40:09

Paulinka witaj :) właśnie tak z mężem czytaliśmy, że po ok 3 cyklach już są ziółka niepotrzebne i doszliśmy do wniosku, że jak nam się uda to oddamy je dalej komuś kto będzie potrzebował :) więc jeżeli ktoś chce darmowe ziółka niech trzyma kciukasy hihi :P chcę kupić testy owulacyjne bo wcześniej jak robiłam to kreska testowa nigdy nie była ciemniejsza od kontrolnej(co chyba nie jest dobre) i chce zobaczyć czy po ziółkach będzie ciemniejsza i tym samym sprawdzić działanie ziółek na mnie co o tym myślicie?

Ziółka i ziołopijki:)

10/02/10 16:27:01

Justyna witaj :) na pewno opiszę jak tam po tygodniu :) ja piję taką łyżeczkę do herbaty z górką ale nie kopiastą :) super, że mąż zdrowy :) nim się obejrzysz wszystko pozałatwiasz i szczęśliwa usiądziesz z czystym sumieniem, że zadbałaś o swoje zdrowie :)

Ziółka i ziołopijki:)

10/02/10 16:10:18

Bona dzięki za miłe powitanie :) Możecie mi powiedzieć jak długo trzeba pić trójeczkę? cały cykl? a jak się zafasolkuje to przerwać czy kontynuować? niby czytam wasz wątek a jakaś niedoinformowana się czuję :P

Ziółka i ziołopijki:)

10/02/10 13:44:26

Hej dziewczyny, od początku podczytuję wasz wątek, wydaje mi się bardzo ciekawy od wczoraj z mężusiem pijemy trójeczkę po prawie dwóch latach starań :) mamy obydwoje nadzieję, że zadziała :D