"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

30/06/11 09:28:17

Białasku :-{: tak jak dziewczyny piszą, dzielna z Ciebie kobieta. umiesz wytłumaczyć racjonalnie rzeczy - trudne także, docenić to co masz kiedyś pisałam już, że chciałabym być taka jak Ty, pragmatyczna, stąpająca twardo po ziemi. ja ze swoją histerią, skłonnością do przesady oraz ulegająca wpływom innych.. eh, szkoda gadać no i pewnie ze swoim charakterem jesteś skarbem dla TŻ :) dobrze że nie musicie się wstrzymywać po pierwszej @. przesyłam "moc mocy" i pozytywnych myśli!

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

29/06/11 08:42:28

cześć Wam ja bez weny ostatnio.. dziewczyny z zach.pom. - ja 3-10 jestem nad morzem, nie chciałabym jedynie w tym czasie wyjeżdżać znad morza gdzieś "wgłąb lądu", poza tym się dostosuję Białasku myślę i wspieram :ok:

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

15/06/11 11:39:17

Inez - trzymam :ok: no obejrzałam te siesty, fajne tylko trzeba liczyć te 300pln min. a chciałam jak najtaniej ale optymalnie najbezpieczniej.. zwłaszcza, że nie wiem jak się skończy nasza przygoda, czy rzeczywiście będę jeździć :? czyli, co siesta ma prostu opcję więcej czyli rozłożenie do spania? bo chyba zapięcia są podobne jak to i to hamax..

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

15/06/11 10:18:24

Moniq - właśnie, kiedy powtarzasz? obejrzałam ten teddy i rzeczywiście wydaje się spory. schowki nie będą nam niezbędne, bo będę miała koszyk z przodu. Moniq - a czy jesteśmy jednego wzrostu? kurczę myślę o tych calach :? może rzeczywiście lepiej 26. ale ten z 26 mniej mi się podoba :roll: no i abym go UŻYWAŁA, a nie żeby się kurzył, to muszę go jakoś upchnąć w bagażniku przy rozłożonej części tylnej kanapy w passacie, myślicie, że dam radę? robiła któraś takie akrobacje? to konieczne bo wyjeżdżałabym sobie autem na skraj miasta i nad jezioro już rowerem. przez miasto z dzieckiem się nie odważę :roll:

"Lutóweczki 2009" :):):):):):):)

15/06/11 09:37:11

witam Moniq tak znaleźliśmy.. ..całą bandę :lol: jako że nikomu nie pasuje - bo albo urlop, albo kasa, albo "co my będziemy robić nad morzem" (Ci co nas wystawlili tak zaargumentowali.. przed minionym weekendem :roll: rychło w czas :twisted: ) - to będziemy mieli odwiedziny trzech różnych rodzin :lol: całe szczęście że znaleźliśmy, bo już myślałam, że to z nami jest coś nie halo.. a nikt nie chce nam tego szczerze powiedzieć :wink: Orlinko - dzietne rodziny rzeczywiście w cenie :wink: :lol: my będziemy się wczasować trochę z innymi dziećmi a trochę z bezdzietną parą. nastawiam się na tańce i nocne życie - jedzie z nami moja teściowa :wink: Ewcia, Beata - czy możecie powiedzieć coś o tym foteliku? http://allegro.pl/fotelik-rowerowy-hama ... 40487.html jesteście obcykane w temacie 8) głównie chodzi mi o bezpieczeństwo dziecka, żeby się nie wypięło przypadkiem. czy są to takie zabezpieczenia jak w samochodowym czy też mają coś więcej? rower już upatrzony. a czy macie 26 czy 28 cali? chciałam 28 ale koleżanka mówi że będzie mi niewygodnie i się namacham (ten upatrzony to miejski używany kettler) prawda to?