Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

15/06/09 22:47:12

[quote="kuleczkaa":kp2bz1ga] wiesolek lykam, ale o siemieniu nie sluszalam zeby cos na ciaze wplywal ani o tym drugim..... a jakie sa miksturki i na co wplywaja??
Guajazyl to syrop przeciwkaszlowy, podobno zwiększa ilość śluzu płodnego :roll: takie samo działanie ma mieć siemię lniane :roll:

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

15/06/09 22:15:28

[quote="vitronetka":2cdnfa3e] Katarzyna Cisek okazuje się że na tym forum coraz więcej zafasolkowanych siedzi a coraz mniej starających się. Oby ta tendencja się utrzymała. :)
oby bo ja z tych niecierpliwych;) o synka staraliśmy się 8 m :x ten cykle skreślony bo owulki nie było...chyba że była wcześniej a testów nie miałam :( co do siemienia lnianego, próbowałam z nim jak starliśmy się za pierwszym razem, jakiś przepis miałam, wiem ze paćke się robiło i później przez sitko przelewałam :roll: ale nie widziałam zadnych efektów, to samo po wiesiołku i syropie Gujazyl :roll: mamaOliwvkiiNelci współczuje choróbska, pewnie mała grypę jelitowa załapała,paskudztwo to :/ no i podziwiam za cierpliwość ja bym już testowała :wink:

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

12/06/09 23:26:00

[quote="MamaOlivkiINelci":12oox25o]a ile to kosztuje i czy wynik jest na miejscu?
ja robiłam 3 lata temu to koszt 25 zł ale pewnie wszystko zależy od laboratorium, a wynik też zależy jak laboratorium sobie ustala ale może być tego samego dnia.

Wiosenno-Letnie staranka o fasolke :)

12/06/09 23:07:31

Witam:) czy mogę dołączyć do tego zacnego grona :D