Zabawki militarne

19/11/10 14:27:14

Nie kupujemy zabawek militarnych, ale widzę że młodemu w sklepie wpadają w oko , na razie wystarcza stanowcze nie i idziemy dalej...czasami w parku dzieciaki biegają i udają że strzelają z pistoletów na niby no i wtedy mój tez próbuje... uważam ze nie da się przed wszystkim ochronić dziecka, ale przynajmniej próbujemy ;)

*****Czerwcóweczki 2010!!!!!!!*****

19/11/10 14:14:10

agula i jak postarzał się smoczek?? :wink:

*****Czerwcóweczki 2010!!!!!!!*****

19/11/10 08:47:41

[quote="Corcula":1u97dr2c] dałam jej to mieso i dupsko jej się nie zamyka.. puszcza takie baki, że w nocy mnie budzi-APOKALIPSA!!! :aa:
hahahahaha, niesamowity opis ;) diamenciara Franek nigdy nie płakał w kąpieli, lubi kąpiel bo widać po nim że pełen relaks- tata kąpie a on piąstki wcina i dyskutuje ;) porównując do brata to inny typ charakteru ;) bo starszy szalał tak że łazienka zalana zawsze była bez wyjątku corcula ja wychodzę z założenia że jeśli coś się źle zapowiada to się super kończy ;) zwykle jakoś jest na odwrót jak się człowiek nastawi że będzie super ekstra odlotowo to jest niezbyt fajnie, i na odwrót

załamana MAMA 3,5 LATKA!!POMOCY

18/11/10 19:56:00

wizyta u psychologa jak najbardziej wskazana, i nie ma się czego bać bo on chce pomóc a nie zaszkodzić... u nas odkąd jest w domu brat, zaczął płakać i krzyczeć o byle co, bo zauważył że jak małe płacze to my biegniemy do niego, to dlaczego on miałby z tego nie korzystać? przecież to też jeszcze dziecko... spróbuj poświęcić mu więcej uwagi u nas zdecydowanie działa, mniej krzyków, płaczy o nic

5 miesieczne corcie strasznie sie slinia ...

18/11/10 19:51:55

I mnie się wydaje ze to normalne ślinianki pracują pełną parą a nosek ma drożny, bo synek jak miał przytkany to wtedy tez się więcej ślinił bo oddychał otwartą buźką nosek zapchany kiepsko mu się przełykało a ślina leciała i leciała ;)