Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

23/01/12 10:25:24

Karola suoper, że podjęłas taką decyzje - przede wszystkim ze względu na córkę :) pewnie Mała sie teraz nie może nacieszyć że znowu jesteście razem :) Mam nadzieję, że tym razem się wszystko ułoży i będzie ok! :)

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

22/01/12 21:03:55

Anula jeśli chcesz dwa kolory to może na dwóch ścianach inny i na dwóch inny ? Mi osobiście te bordery sie nie podobają. Jeszcze przy suficie ujdzie ale tak na środku ściany nie bardzo ;) A jeśli chodzi o pokój dziecka to bym bardziej nastawiła się na normalną farbę :) taki border potem ciężko zdrapać jeśli jest położony na gładziach a w przyszłości Wiki chciałaby tylko mieć kolor na ścianie bez bordera - zdrap border, nałóż gładź na ściany aby wyrównac nierówności bo nie ma mocnych aby nic nie zeszło przy odrywaniu tego i dopiero kolor :) A ten kolor który pokazałaś - rewelacyjny :) i do tego bym walnęła na ścianie przeciwległej taki delikatny jasny róż :)

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

22/01/12 18:19:19

Tina ty lepiej te badania rób szybciutko - lepiej zainwestować w badania i zrezygnować z czegoś innego, bo ze zdrowiem to nie przelewki! U mnie Mały też zawsze mówi że to mama ma posprzątać ;) potrójna a były mąż nie będzie zazdrosny o nowego kolegę ? Może mu coś dzieciaki powiedziały - że mama się z kimś spotyka itp ? Możliwe że zazdrość się w nim zrodziła.

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

22/01/12 10:16:57

Karola78 oby tym razem się udało :) trzymam kciuki :) A co sprawiło że taką decyzję podjęłaś ? potrojna tak jak pisałam życzę Ci jak najlepiej bo i Ty i Twoje dzieciaki na to zasługujecie - aby to był ten :) A Anula znowu gdzies uciekła :?

Samotni rodzice ..... popiszmy sobie razem :)

21/01/12 21:15:56

Pinka trzeba być teraz silnym, bo to niełatwa sprawa. Ty masz o tyle łatwiej że on pewnie nie zjawi się na waszej rozprawie rozwodowej - więc pewnie na trzeciej dostaniesz rozwód (bo tak bodajże miała moja koleżanka jak mąż siedział za granicą), więc przynajmniej nie będziesz go widziała. Ale najwazniejsze to jest aby mieć oparcie w bliskich i rodzinie - to pomaga.