dziewczyny pomóżcie!!!

24/10/06 22:27:20

wadliwy test-ja proponuje abyś zrobiła "bobo test" :), polecany przez wiekszosc ginekologów i uznawany za najbardziej wiarygodny -powodzenia

czy można sobie wmówić ciąże?

20/10/06 15:14:45

no nietsety "cuda techniki" niekiedy zawodza ..jednak ja pochwale sie w imieniu mojej kuzynki, ze testy owulacji pomogły jej zajsc w ciaze po 1,5 roku nieudanych prób :)

czy można sobie wmówić ciąże?

19/10/06 23:47:46

Test owulacyjny jest przeznaczony do samodzielnego testowania w domu. Służy do wykrywania płodnych i niepłodnych dni cyklu. Test wykrywa w moczu hormon LH i informuje o prawdopodobieństwie wystąpienia owulacji w ciągu najbliższych 24-36 godzin. do wykonania testu nie poleca się pobierania do badania pierwszego porannego moczu, ponieważ ma on dużą gęstość i może dawać nieprawidłowy wynik pozytywny. Każda inna pora dnia jest odpowiednia. Dla uzyskania najlepszych wyników, należy starać się pobierać próbki moczu mniej więcej o tej samej porze dnia. Na około 2 godziny przed wykonaniem testu należy ograniczyć spożycie płynów. (w jednym opakowaniu jest najczesciej 5 testów)...test dobrze podobno jest wykonywac obserwujac przy tym sluz...jeslimasz sluz wskazujacy na płodność to mozesz zrobis tescik dla potwierdzenia. testy interpretuje sie nastepująco-WYNIK POZYTYWNY: Pojawiły się dwie kolorowe kreski i kreska testowa (T) jest taka sama lub ciemniejsza od kreski kontrolnej (C). Oznacza to, że za 24-36 godzin pojawi się owulacja. WYNIK NEGATYWNY: Pojawiły się dwie kolorowe kreski, ale kreska testowa (T) jest jaśniejsza od kreski kontrolnej (C) lub brak jest kreski testowej. Oznacza to, że skok LH nie został wykryty i codzienne testy należy kontynuować. WYNIK NIEWAŻNYto podobnie jakw testach ciążowych brak kresek lub kreski. mam nadzieje ze choc troszke naszkicowałam istote problemu jesli chodzi o testy :)

czy można sobie wmówić ciąże?

19/10/06 19:17:13

moze to i być zblizajaca się @... niekiedy objawy ciążowe mylone są z tymi typowymi wystepujacymi przed @. Niestety jest to na tyle indywiduala kwestia, ze trudno jednoznacznie określić. Ja ostatnio miałam podobna sytuacje..spóźniający się@ i objawy podobne do ciążowych(przepełnienie i napięcie w podbrzuszu i takie lekkie mrowienie) nawet lekkie plamienie(a nigdy wczesniej nie plamiłam), myślałam, że to ciąża jednak to były objawy przedmiesiączkowe... 8 miesięcy powiadasz... a moze kup test owulacyjny-próbowałaś tego?

czy można sobie wmówić ciąże?

19/10/06 14:58:17

a długo sie już staracie?... może poprostu dzidzia czeka na odpowiedni moment żeby sie pojawic...chce rodziców zaskoczyć :)