czy są tu ZABRZANKI? :)

25/05/09 19:45:59

To i ja witam wieczorową porą. Niestety u nas nie za ciekawie. Grypa żołądkowa skończyła się w sobote, w niedziele pojechaliśmy do Jastrzębie, mała wszystko jadła a dzisiaj obudziła się z gorączką 37,6 i cały dzień przeleżała z bólem brzucha i głowy. Jutro mam wolne więc już na mur beton idziemy do lekarza bo coś za długo mi to wszystko trwa. Mam nadzieje, że to nic poważnego.

czy są tu ZABRZANKI? :)

23/05/09 07:52:20

Witam z rana :) Tak sobie poczytalam o tej gwarze i przypomniało mi się jak przeprowadziłam się z moją Izą tu do Zabrza. Nigdy nie słyszała gwary a mój obecny Pan jak rozmawia ze swoim Tatą to właśnie po śląsku :) gdybyście widziały mine mojej córy: - :shock: mamo co wujek robi ? - rozmawia ze swoim Tatą - ALE JAK :?: :shock: Myślałam, że padne :lol:

czy są tu ZABRZANKI? :)

22/05/09 12:48:47

ola wiem, że smecta też dobra i moja córa nawet ją lubi, czym zaskoczyła kiedyś pediatre ale narazie to tylko cola utrzymuje jej się w brzuszku więc nie bede jej męczyć. I tak ją torturuje ;) zakładając czopki przeciwwymiotne :)

czy są tu ZABRZANKI? :)

21/05/09 21:36:20

Pić pije, co prawda cole odgazowaną ale tak mi kiedyś doradziła jakaś lekarka. Zaaplikowałam jej jeszcze czopki przeciwwymiotne i chyba narazie trochę się uspokoiło. Przed spaniem dostanie drugiego i może prześpi cała noc.

czy są tu ZABRZANKI? :)

21/05/09 19:57:52

Witam wieczorową porą. Dziewczyny mam pytanko. Moja córcia ma chyba grype żołądkową a przynajmniej takie objawy - ból głowy i brzucha, wymioty. Jedno mi nie daje spokoju - czy przy grypie żołądkowej jest temperatura?? Nie wiem co robić, czy wzywać pogotowie czy jutro wybrać się do lekarza a może przeczekać aż samo minie.... Myślałam, że już trochę nerwówka mi się skończyła a tu na dokładke Mała się rozłożyła :(