łóżeczko dla dwulatka

01/11/09 09:03:46

gocha22 nie nie myślałam kupując łóżko dla Synka by służyło Jemu ono również jako Nastolatkowi, ponieważ zadecydowaliśmy z mężem, iż chcemy łóżko typowo Dziecięce, ładne, funkcjonlne, wygodne ...itp..;) Natomiast gdy Kacper dorośnie sam sobie wybierze łóżko, jakie będzie chciał. I nie będzie musiał się męczyć w łóżku, które wybrała mamusia i tatuś bo im się strasznie takie podobało. IwonaR25 łóżko nawet fajne, ale ja bym Małemu Dziecku nie kupiła takiego kolosa, bo to jest typowe łóżko dla dorosłej osoby. Powiem Ci, że na Kritterze Kacpra spokojnie ja się wysypiam a mam 162 cm, często leżę w nim z Kacpim i mamy sporo miejsca. Morning łóżko piętrowe ....hmmmmm...chyba bym się trochę obawiała, że mi Dziecko spadnie...One są coś od 4 lat...ale to i tak wydaje mi się zbyt wcześnie.... A może na początek jakaś sofa rozkładana dla Dzieciaczków....a z czasem Dwa osobne łóżka? Zanim Kacpi osiągnie wzrost 165cm, to troszkę potrwa, patrząc na inne Dzieci przypuszczam, że Chłopcy osiągają taki wzrost mając około 10-12 lat. Więc do mniej więcej 10 lat Kritter jest jak Najbardziej spoko :) a później Młody sam zadecyduje jakie łóżko wybierze jako starsze Dziecko, po co ma się męczyć przykładowo w znienawidzonym łóżku wybranym przez Rodziców. Zresztą Cena łóżek przykładowo w Ikei nie jest aż tak wygórowana. Typowo Dziecięce łóżka kosztują średnio w granicach 300-700zł już z materacem. My za swoje zapłaciliśmy coś około 500zł. A póki co i nam się podoba jego łóżko i Kacprowi, Niuniek wprost je Uwielbia :) Zresztą nie będę skromna, hehehe....już wiele osób, które u Nas były stwierdziły, że..."ale Kacpi ma fajne to łóżko" ;) Mieszkanie mamy małe: 30m - 1 pokój i kuchnia, a pomimo to zdecydowaliśmy się na Krittera. Mogliśmy kupić sofę, która zajmowała by po złożeniu mało miejsca, ale postawiliśmy na Kritter bo nam się bardzo podobało, jest to typowe łóżko dla Starszego Dziecka i co Najważniejsze jest Wygodne - Ma Materac, a większość sof niestety ma łączenia....Wybierając łóżko kierowaliśmy się również tym by Młody sobie kręgosłupa nie pokrzywił śpiąc, by się wysypiał i by lubił swoje łóżeczko :)

PRUSZKÓW-MAMUSIE

28/10/09 14:22:22

Hejka :) Pogoda istnie jesienna :( Gosiu do 16.11 juz niedaleko, wytrzymasz bo Silna Kobietka jesteś :) Trzymam kciuki. To zaszalałaś zakupowo, no ale Dzieci szybko rosną. Fajnie, że Misia będzie występik miała. Zdolna Dziewczynka :) Magdziunia niedługo Święta, a po Nowym Roku to i do wiosny już szybko zleci ;) jeszcze ostatecznie ta pogoda i tak nie jest taka fatalna, najgorszy będzie listopad - bardzo go zawsze nie lubię. Aanies i Agula_R niedługo "Nasze Forumowe Bliźniaki" kończą Roczek ;) Kasia 77co u Ciebie i Chłopaków? Perełka ale Madża do Rafała jest podobna :) a jaka już duża :) - widziałam foty na NK. U Nas w porządeczku :) Byliśmy Dziś na Bilansie Dwulatka. Wszystko wypadło bardzo dobrze, cały Bilans Pozytywnie :) Pani Doktor śmiała się jedynie, że Kacperos ma wzrost 3-4 latka bo ma 98 cm wzrostu, hehehe Waga 14kg..buciory nosimy już rozmiar 26 ;) W wadze jesteśmy na 50 centylu więc norma, natomiast we wzroście na 96 centylu...sporo ponad normę, hehehe - normalnie rośnie mi koszykówkarz :) Wysoki ten Mój Mały Matloszek ;) no ale i Wojtek nie jest taki niski, ma 186cm. Miłego Dzionka, papa :)

papierosy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

24/10/09 16:54:50

Hejka dziewczyny :) Też zastanawiam się nad rzuceniem palenia, ale cholerka ciężko jest :( palę bo lubię i tyle...choć baaardzo bym chciała być wolna od tego nałogu - ale nie mam silnej woli :( Mam pytanie do wszystkich dziewczyn, którym udało się rzucić palenie, czy dużo przytyłyście nie paląc? jak to wygląda w rzeczywistości - to tycie po rzuceniu fajek to prawda czy jakiś mit? Ważę co prawda 50 kg, ale nie chciałabym roztyć się po paleniu jak jakiś antałek ;) Pozdrawiam

moje dziecko nie pójdzie do przedszkola

24/10/09 16:27:08

Hejka :) Ja chcę by Mój Synek poszedł do Przedszkola, do żłobka bym dziecka nie puściła, ale rozumiem Mamy, które sytuacja zmusza ku temu i dla Nich Szacunek! Mój Młody uwielbia Dzieciaki a jak chodzimy po Parku i widzi Przedszkolaków, to by chciał zaraz przez ogrodzenie do nich się przebić :) Dziecko między Rówieśnikami, chodzące do Przedszkola rozwija się stokroć lepiej niż takie co siedzi w domu taką mam opinię. Mam nadzieję, że Kacper dostanie się do Przedszkola przy naszym bloku, które jest super, a jeżeli nie to mamy w zanadrzu już Przedszkole rezerwowe i liczę na to, że się uda jakoś po znajomości - niestety takie realia w Polsce - reklamy mówią, iż za granicą większość Dzieci chodzi do Przedszkola, a w Polsce malo, tylko, że jak już się chce miećPrzedszkolaczka to nie ma dla niego miejsca....bez znajomości w dzisiejszych czasach o wszystko trudno. Pozdrawiam

Uczulenie na chusteczki Dada Sensitive z Biedronki

24/10/09 16:06:00

z Dady używaliśmy Wszystkich Trzech Rodzajów i nic nigdy się nie działo, ogólnie wszystkie chusteczki jakie są wyprobowaliśmy i żadnych akcji na szczęście nie mieliśmy. Obecnie używamy softino z Lidla i chyba najbardziej mi odpowiadają.