Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

23/02/12 07:29:14

Pocieszę Was, ja wstaję codziennie o 4.20 :D Witam się. Ale ten czas zasuwa, Wy też tak macie? U nas spokojnie, zdrowo, tfu tfu. Nie napiszę więcej bo w pracy jestem. A, Monisu pokaż pokoik Nataszki. Ja też się przymierzam do zmiany w pokoju Maksa, może mnie coś zainspiruje ;) Pozdrawiam Was wszystkie.

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

27/01/12 20:12:13

Kochana Asiczko! Spełnienia marzeń i szczęścia!

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

25/01/12 07:34:21

Hej Kwietnióweczki. Witam się po dłuższej nieobecności. U nas leci sobie jakoś, dość szybko, ale spokojnie i najważniejsze - zdrowo. Jesteśmy już po przedstawieniu w przedszkolu, podobno Maks pięknie powiedział wierszyk i ładnie wyszły mu tańce, babcie i dziadek byli zadowoleni. Jeśli chodzi o napady złości u Maksa to u nas nie ma takowych, nie ma tupania i trzaskania drzwiami ;) Jasne, że ma swoje zdanie i potrafi postawić na swoim, ale przebiega to u nas jakoś spokojnie. U nas problem nr 1 to spanie, chociaż teraz jest nawet lepiej bo o 21 kładzie się do łózka. kasiunia po co będziecie robić jeszcze jedną prowokację skoro wyszło to uczulenie na jajko? i niby jak ma ono wyglądać wg lekarza? Ja bym się zastanowiła nad ponownym badaniem skoro taki poważny odczyn był. 30 cudne dziewczyny, Emilka taka sprytna. Tak, koniecznie wklej marchewkowe zdjęcia ;) Gosiaczek Joan leżanka cud marzenie, ogromnie mi się podoba Iwi ależ Antoś rośnie :shock:

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

03/01/12 17:32:03

Katia bardzo Wam współczuję i przesyłam wyrazy głębokiego żalu :(

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

02/01/12 21:54:42

Aha ;) To woda z farbą i płynem do naczyń, a mieliśmy robić obrazy bąbelkowe (z Pana Robótki), ale Maksowi spodobało się tworzenie megapiany i zabawa nią. U mnie nowy rok w pracy niezbyt dobrze się rozpoczął, pomyliłam daty przy jednej operacji, kurcze, a tak starałam się nie pomylić :roll: Jutro idę z tym problemem do kierowniczki, ciekawe co powie... U Maksa dobrze, ja tam nie widzę u niego żadnej choroby. Dzisiaj "przyszedł" nubilizator, inhalowaliśmy się, czytałam, że pomaga, zobaczymy.