Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

02/08/12 18:02:57

Hej! Ja wpadłam w wir pracy, jak to po urlopie, ale na dzień dzisiejszy już jestem na bieżąco, więc w pracy luzik. Już planuję jakiś kilkudniowy wypad, może do Kazimierza... :D Widziałam, że był temat wzrostu i wagi, więc Maks też chudzinka i drobinka, waży 19 kg. Nie przejmuję się, tym cieszy mnie, że zjada wszystko i to w sporych ilościach, a i zdrowy jest. Iwi ja polecam Maclarena Techno XT, mam takiego na zbyciu ;) Naprawdę, świetny wózek, byłam z niego bardzo zadowolona, a i Maks uwielbiał w nim jeździć, bo we wcześniejszym jaki miał darł się i nie lubił spacerów. Gosiaczek wrzuć fotki z wakacji bo jestem ciekawa tej wyspy. Zadowoleni jesteście, wypoczęliście? Wrzuciłan nasze zdjęcia z wakacji, ale chyba trochę za dużo :oops: Pozdrawiam i piszcie!

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

24/07/12 08:42:31

A my ślemy pozdrowienia z Wisły :D Jest wspaniale, pogoda cudna, pyszne jedzenie, Maks zachwycony. Uściski dla wszystkich!

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

03/07/12 07:18:56

Wszystkiego najlepszego Antosiu! To już roczek, ależ ten czas leci :shock: Łucysiu wielkie gratulacje! Boginka niech choroby już Bartusia odpuszczą, co za pech :evil: Zdrówka życzę. U nas w porządku. Maksymilianek jest od piątku z dziadkami i kuzynami nad morzem. Kiedy dzwonię nie ma czasu ze mną rozmawiać :) Cieszę się, że dobrze się tam bawi, ale trochę mi się tęskni. A ja urlop mam dopiero w drugiej połowie lipca, chyba nigdzie nie pojedziemy :( chyba że m. coś wymyśli. Już zmęczona jestem strasznie tymi dojazdami, upałami i pracą. Przynajmniej popołudniami wypoczywam :) Pozdrawiam Was bardzo gorąco!

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

22/04/12 17:00:19

Hej Babeczki :D Nam też urodzinki się udały, my robiliśmy w domu dla najbliższych, za to przez dwa dni ;) Maks dostał od znajomej rower po jej córce, i jak na niego wsiadł tak pojechał i już nie chciał z niego zejść. A że w zeszłym tygodniu zimno było tak teraz jest chory :evil: A ja mam opiekę na niego na cały tydzień. Dostaliśmy to orzeczenie o niepełnosprawności (na rok), w czwartek złożyłam wniosek o zasiłek pielęgnacyjny. Żałuję, że wcześniej się za to nie wzięłam. Wszystkim Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego!

Kwietniowe dzieciaczki:) (2)

08/04/12 08:00:22

Elisiu :-{: