czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

30/11/08 09:38:30

Hejka! Janet no widzisz, jednak głos mamy naprawdę dużo znaczy dla maluszka, widzę to na mojej córci :lol: Roksanie też się odmieniło z jedzeniem, teraz woli jeść i pić to co my (łącznie z kawą...), choć wolę nie za dużo jej tego dawać, bo cały czas ma krostki na buźce, jakby małe uczulonko :? Agusia213 tak, to ja :lol: A wiesz po czym się domyśliłam? Na Twojej www są fotki Twojej córci w brzuszku i buźka bardzo podobna do fotki z NK :wink: Maddie fotki super, widać, że chłopaki byli w swoim żywiole :lol: Sama przejechałabym się z Wami, ale tak jak Milenka Danity, moja Roksi też jest strachliwa... I jeszcze jedno- widzę, że się tu trochę nieprzyjemnie zrobiło... Dziewczyny powiem Wam szczerze, że troszeczkę rozumiem Anulkę... Nasi sąsiedzi też na dniach się wyprowadzają i gdyby zaproponowali nam spotkanie na piątek (5) pewnie zgodzilibyśmy się, ale TYLKO dlatego, że z Wami jeszcze będzie wiele okazji się spotkać :wink: a z nimi już nie :cry: Może dlatego Anulka napisała, że nie doczytała, bo tak Jej łatwiej... Poza tym, poczytajcie sobie jeszcze o co poszło, to naprawdę błahy powód do kłótni.

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

29/11/08 07:33:46

Hejka! Roksi tradycynie wstała już o 6 rano... Agusia213 Witam, fajnie że ktoś jeszcze z wioski się tu pojawił! A my chyba się znamy, nie? Chcesz rodzić w Orzepowicach? Trochę daleko od nas, ale na pewno będziesz zadowolona, tym bardziej, że masz lekarza, który tam pracuje. A Ty nie chcesz w piątek jechać ze mną na nasze forumowe spotkanko? Danita no i proszę, sąsiad już ma dzidziusia! Gratki na tę cioteczkę :lol: Ewelinarda dobrze że koniec z omdleniami, ale i tak najadłaś się pewnie stracha, choć może mdlał z bólu? My też dziś idziemy na urodzinki- do chrzestnego Roksanki. A przyszły tydzień zapowiada się bardzo pracowicie- chcę zacząć robić porządki na święta. Anulka zdrówka dla Bartusia! Szkoda, że Cię nie będzie na spotkanku :(

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

27/11/08 13:45:29

Hejka! Wiecie co mi od paru dni robi Roksana- je włosy :shock: ! Zjada wszystkie, które znajdzie na podłodze, wyrywa swojej lali do usypiania i tatusiowi z nóg i mlaska, jakby to było najsmaczniejsze jedzonko :roll: I nowość- Roksi pije z kubka niekapka! Na razie daję jej tylko wodę, bo trochę mocniej z niego leci niż z butli, tak że czasem nie zdąży łykać, ale w końcu go zaakceptowała (ale tylko ten z miękkim ustnikiem) Mnie tam może sam zabieg nie przeraża tyle ile fakt że będę to miała robione w szpitalu (bo chodzę do lekarza państwowo, nie prywatnie). Mi pasuje 17, może będę z lekkim poślizgiem, bo wszystko zależy od tego na jak długo mąż utknie w korkach jadąc z pracy.

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

26/11/08 08:55:31

Hejka! Ale faktycznie tu jakoś ostatnio pusto... Byłam wczoraj u ginekologa (oczywiście z Roksaną bo jak zwykle nie miałam jej gdzie zostawić) i idę w grudniu do szpitala (na 1 dzień) na krioterapię. Miała któraś z Was ten zabieg? Od kilku lat leczyłam się globułkami, ale to nic nie dawało. My znów za sobą mamy fatalną nockę. Pierwsza pobudka o 12 w nocy... Roksi obudziła się z taką histerią, że nie wiedziałam jak jej pomóc... Ale chyba to przez zęby, bo od kilku dni nie daje sobie ich nawet myć

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

25/11/08 08:09:12

Hejka! Alexandra jadę z Czyżowic, jeśli chcesz to Cię zabiorę gdzieś z Wodzia, np. spod PKS? Zuzia też już urosła! A śliczna jak zawsze :lol: Fajnie że mamy tu kogoś kto się zna na tych wszystkich suwaczkach itp... Danita dziewczynki przecudne, a jak Milenka fajnie szaleje na śniegu! Mam nadzieję że mój brzdąc też się kiedyś przekona do białej zimy!