czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

08/12/08 12:48:10

Witam! Mam teraz troszkę czasu popisać: Mona jak z Martynką, lepiej? Bidulka, nieźle się namęczyła przez to choróbsko! Anada23 nawet się nie zastanawiaj- idź na te chorobowe! Tylko zanim urodzi się Wasz syneczek masz szansę się porządnie wysypiać :wink: A z bólami krzyża możesz wygrać dużo odpoczywając! Tak się zastanawiałam, że Ciebie i Maddie skądś znałam wcześniej, takie znane mi twarze, możliwe? Janet pomysły z prezentami super! Szkoda Kubusia, że nie dostał już balonika... Maddie Karolek odważny chłopak i ciekawski- tak fajnie zerka do tego wora, żeby Mikołaj nie zapomniał dać mu wszystkich prezentów :lol: No a w tym stroju to wygląda przecudnie :lol: Pppa super że skurcze przeszły! Dobrze żebyś do stycznia dotrzymała dzidziusia w brzuszku :wink: A co do spotkania, to nie wiem czy przed świętami uda się coś zorganizować... i to jeszcze z dzieciaczkami- nie ma gdzie! U nas mikołajki też udane- od rana mieliśmy gości, ostatni poszli po 22... Był też Mikołaj, a że Roksana lubi włosy :roll: dopadła jego brodę i jadła ją :shock: i oczywiście dlatego się go nie bała :lol: [url=http://www.fotosik.pl:3yes3lzy] [/url:3yes3lzy] [url=http://www.fotosik.pl:3yes3lzy] [/url:3yes3lzy]

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

08/12/08 09:21:31

:hbd: Kochany Wiktorku życzymy Ci: Do zabawy mnóstwa siły, :bal: Żeby każdy dzień był miły, Pełen śmiechu i radości, Stu urodzinowych gości, Aut, klocków i pluszaków, Stu prezentów, stu buziaków, Zdrowia szczęścia i słodyczy! :gift:

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

06/12/08 14:22:33

Hejka! Ja również dołączam się do zachwytów nad udanym spotkaniem :lol: choć czas zbyt szybko leciał... ale zmęczenie poczułam dopiero po rozstaniu z Alexandrą Nasze dzieciaczki chyba w nocy się mściły za nasze spotkanko bez nich... bo Roksi też dość źle spała. Dziś wyjątkowo obudziła się o 7, ale to dzięki temu, że tatuś usypiał ją przez 1,5 godziny :roll: , bo oczywiście musieli się powygłupiać przed spaniem :wink: Dobrze, że posprzątałam wczoraj w domu, bo dziś wszyscy "Mikołaje" schodzą się na raty :roll:

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

04/12/08 09:52:24

Hejka! Danita mi święta kojarzą się właśnie z mandarynkami... więc chciałam przyzwyczaić Roksankę do ich smaku, nie sądziłam że aż tyle korzyści dają :wink: Biedna Milenka, kaszel w nocy to chyba najgorsze, co może spotkać dzieciaczka! A Pati, to widać zdolna dziewczynka, pewnie będzie zła jak już roraty się skończą. Majówka do wieczora ma mi dać znać czy też będzie, Dominiś też Jej się rozchorował troszeczkę, ale jeśli załatwi opiekę, to pojedzie ze mną :lol: Mona kucharka z niej może i nie będzie, ale i tak zdolna z niej dziewczynka, tak szybko opanowała nocnik i wołanie siku! Mam nadzieję, że jej się polepszy i się pojawisz na spotkanku :wink: Janet no i proszę, jak Kubuś Cię zaskakuje! Widać nowe łóżeczko bardzo przypadło mu do gustu, jak nocka? Jak tak dalej pójdzie, niedługo zażyczy sobie własny pokoik, w którym będzie sam spał :lol: Każde przemeblowanko, każda nawet niewielka rzecz dodana do pokoju nadaje mu nową niepowtarzalną atmosferę. Też czasem coś tam zmieniam w domku, żeby było inaczej, bardziej świeżo, a od razu humor się mi poprawia :lol: No i zdrówka życzę Waszym rozchorowanym szkrabom, biedne dzieciaczki!

czy są tu ciężarówki z rybnika lub okolic?

03/12/08 08:54:10

Hejka! Saana witam i życzę zafasolkowania :lol: Święta się nam wszystkim już udzielają :) Ewelinarda fotki jak na lustrzankę pewnie nie są najlepsze, choć moim zdaniem i tak są super, może dlatego że model cudowny :wink: Jak mąż? Maddie strój cudny :lol: Danita skontaktuję się z Majówką i oczywiście że może się ze mną zabrać! Jeszcze mam 3 miejsca wolne :wink: Zauważyłam, że jak daję Roksanie mandarynki, to skończył się problem z jej zaparciami. Daję jej na przemian kiwi i mandarynki