PAŹDZIERNIKÓWECZKI 2009

31/01/09 13:49:12

kasik- ojej! Cudna fasolinka!!!!!!!! covu- :) a skąd taki pomysł na imie? A Sara to w sumie też bardzo stare imie :) ale mi się źle kojarzy- eks mojego męża :? ale poza tym bardzo ładne i kobiece imie!

KOBIETY MUNDUROWYCH !!

31/01/09 13:43:52

pragnacaszczescia- żołnierz powinien wiedzieć o tym, że będzie miał służbę przynajmniej 48h wcześniej przed służbą. Zgodnie z regulamniem nie można mieć po 24 h służbie od razu kolejną służbę. Z tym problemem musi się zgłosić albo do szefa kompani, albo do dowódzcy kompani. Jeśli to nie przyniesie rezultatu, to może zadzwonić do dowódcy jednostki. Nr tel do dowódcy jedn. powinien znajdować się u niego na kompanii dostępny dla wszystkich żołnierzy. To mój mąż powiedział. Pozdrawiam!

PAŹDZIERNIKÓWECZKI 2009

31/01/09 11:28:48

kasik- w którym tygodniu miałaś usg i co już było widać? może zdjęcie nam wkleisz? :) covu- mnie tez wczoraj mocno bolało podbrzusze.. nie słyszałam o takim imieniu jak Milan :) ale fajne, choć my wolimy starsze imiona :) i będzie Róża na pewno a co do chłopca to chyba Staś

PAŹDZIERNIKÓWECZKI 2009

30/01/09 23:05:44

covu- to dużo macie!! my mieszkanie wynajmujemy.. ja nie pracuję, siedzę w domu z Zosią, a mąż pracuje. ja studiuje jeszcze :) i w tym roku licencjat robię. My po Zosi wszystko praktycznie mamy na szczęście.. kasik- piękny suwaczek!! My nieprędko powiemy o ciąży.. jak poprzednio zaszłam to od razu wszystkim powiedzieliśmy.. i potem wszyscy się bardzo przejęli jak straciłam.. mimo, że jestem z moimi rodzicami bardzo blisko, to im nie powiem.. powiem dopiero po pierwszym usg.. i chyba sama dopiero wtedy się naprawdę zacznę cieszyć z ciąży

PAŹDZIERNIKÓWECZKI 2009

30/01/09 19:46:55

covu- my też tak mieliśmy z pierwszym dzieckiem :) ślub cywilny wzięliśmy jak byłam w ciąży, a kościelny właśnie w październiku z naszą córeczką Czyli fasolinka to chciana wpadka? Ja w 3 miesiące temu straciłam ciążę bliźniaczą. Mieliśmy się starać w styczniu ale chora byłam, więc przełożyliśmy staranka. chcieliśmy się starać w lutym albo w marcu, a tu mi się nagle okres spóźnia.. zrobiłam teścik i 2 kreseczki :) więc też jakby wpadka :) ja nic nie czuję, oprócz tego, że mam dziurawe ręce i przesoliłam dziś ciasto naleśnikowe.. :roll: Kasik- ja też trochę śpiąca jestem! dziś nawet z córką się zdrzemnęłam w dzień.. My wzieliśmy cywilny jak byłam w ciązy, bo chcieliśmy być formalnie rodziną jak już się urodzi. żeby normalnie zarejestrować dziecko itp. Ale ważniejszy był dla nas kościelny ślub, który wzieliśmy 4 miesiące po porodzie.