TESTOWANKO... AŻ DO SKUTKU

17/09/08 08:00:49

Hej dziewczyny! Nie wiedziałam gdzie zadać pytanie więc postanowiłam tu.. jako, że temat o testowaniu... Staramy się z mężem o drugie dziecko. Dziś zrobiłam test o 5 rano i po pięciu minutach stwierdziłam brak drugiej kreseczki. Wróciłam do łóżka, powiedziałam mężowi lecz po paru minutach znów poszłam do testu i zobaczyłam bardzo słabą kreseczkę! Myślę że mogła się pojawić po ok 8 minatach... a test wygląda tak: [url=http://imageshack.us:3syzqqqw] [/url:3syzqqqw] Czy mogę się cieszyć? czy test jest noiewazny bo kreseczka pojawiła się po wyznaczonym czasie...?

Mikołąjki, Kętrzyn, Mrągowo, Giżycko...

16/09/08 21:59:55

Mamusie z Giżycka! Ja od niedawna mieszkam w Giżycku i szukam pediatry dla mojej prawie półtorarocznej córeczki. Najpeliej na Wodociągowej, bo to niedaleko nas. Kogo polecacie?? A jakiego ginekologa polecacie do prowadzenia ciąży?? Pozdrawiam Was serdecznie i będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź!

PŁATNY URLOP WYCHOWAWCZY - 400zł dla wybranych

04/08/08 11:55:41

Cześć dziewczyny Mam pytanie! Aktualnie jestem na urlopie wychowawczym i pobieram zasiłek wychowawczy. Kiedy w zeszłym roku się ubiegałam, to wymagali tylko zarobków ojca bo z góry załozyli, że matki są nieaktualne (i bardzo słusznie), w tym roku wymagają jednak zaświadczenia o zarobkach moich i męża.. I z tego wynika, że niestety nie mamy szans... Ale doczytałam się na początku tego tematu, że można napisać podanie, że zarobki matki są utracone, znalazłam, też coś takiego w necie. " Dochód utracony. Zgodnie z ustawą o świadczeniach rodzinnych utrata dochodu oznacza utratę dochodu spowodowaną: * uzyskaniem prawa do urlopu wychowawczego, ..." Jednak jak dzwoniłam do gminy, gdzie mam składać wszystkie dokumenty to pani mnie troche spławiła tekstem, że koniecznie trzeba podliczyć zarobki obojga rodziców... Wiecie coś na ten temat??? Czy któraś z Was pisała takie podanie??? BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŹ!