Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

15/05/09 09:43:19

Witajcie moje drogie z rańca:)))) Nikusia dziękuję Ci Kochana za milusie słowa :D Ja również się cieszę,że już z Wami mogę być!!! Powiem Ci,że bardzo mi brakowało klikania i tego okna na świat!Jak człowiek się już przyzwyczai to trudno mu bez tego "pudla"-hahahahaha Ja starałam się robić wszystko aby nie myśleć,musiałam jakoś zapełnić sobie czas czymś innym. Rano o 8-ej biegam każdego dnia(no chyba ze padało to nie wychodzilam z wyrka :lol: ) jeżdzę na rowerku codziennie i dużo ale to bardzo dużo spaceruje aparatem w ręku i nie tylko :D Już nawet się troszkę odzwyczaiłam od kompa ale będe tu z Wami :D Bym zapomniała!!!!!!!! Balbinka i Ollenka gratuluje Wam fasolek :D :D :D Jestescie dowodem na to,że może kiedyś i nam sie uda :P Jak Wasze samopoczucie?????? Selly jak tam Twoja niunia??????Jak sie miewacie????? Ja życzę Wam miłego dnia u mnie od rana piekne upalne słonko a ja dzisiaj sprzatam i piore-mam jakąś wene do porzadków :wink: Wysylam dużo słonka :sw:

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

14/05/09 21:46:44

I jestem ciekawa kiedy za Wami nadąże!!!! :D :D :D

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

14/05/09 21:40:01

Witajcie dziewczynki!!!!!!!!!!!!!! Pamietacie jeszcze mnie????? Wreszczie wróciłam!!!!!! :D :D :D Rozwaliłam niechcący tak komputer że zniszczyłam w nim wszystko.W dodatku tu nie miał mi go kto naprawić,dopiero kiedy już chciałam go wysłac do Polski znalazłam mojego zbawcę :lol: i zrobił mi go na cacy! Ale straciłam moje zbiory fotograficzne i płakałam dwa dni!!!!Ale już się z tym pogodziłam. A u mnie OK na razie odłożyłam staranka bo ja i mój byliśmy zmęczeni,na razie biore tabletki i ok.pół roku odpocznę sobię.I musze Wam powiedzieć,że mi z tym dobrze. Ale mam nadzieje,że nie będe Wam tu przeszkadzać???? Z Wami tak miło no i STĘSKNIŁAM SIĘ ZA WAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co u Was????Może ktoś mi napisze w skrócie?????? Fajnie,że już jestem z Wami moje drogie!

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

03/03/09 21:25:35

Hej dziewczynki! Nie było mnie bo balowalam!Cały weekend był karnawał,miałam urodziny i jakoś nie miałam czasu aby zajrzeć,dzisiaj też cały dzień po za domem już mam trochę dosyć.Bo jestem nie wyspana,zmęczona już tym wszystkim i czas mi chyba odpocząć:) :D I trzeba się wyciszyć!Ale wybawiałam się super z resztą z Hiszpanami nie można się nudzić :wink: A co u Was???? Ollenka cóż to za smutaski i przygnębienia,związane z chorobą?Jak się czujesz???? Nikusia a może to fasolcia :shock: :D :D :D I wiesz przydałaby się tu jedna!!!! Selly odezwij się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chomiczka jak tam u Ciebie????

Starajace, sie po raz pierwszy, dziewczyny po 30

26/02/09 12:57:46

Witajcie moje drogie!!!!! Na dzień dobry wysyłam mnóstwo słonka do Was :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: :sw: Nikusia :shock: biedactwo!!!!Współczuje to szok z takim przeżyciem,kiedyś też byśmy zginęli(moi rodzice,ja i mój) :( ja przez dłuzszy czas nie mogłam się otrząsnąć...wariatów na drodze nie brakuje...kochana trzymaj się! Ollenka a co się z Ciebie zrobił taki chorowitek!!!!???? Kurcze męża częściej zaciągaj na ciepłe nóżki do wyrka :wink: !!!!Ja wysyłam ciepłe fluidki abyś wyzdrowiała moja droga! :D :D :D Chomiczka Ty tak jak ja czujesz wiosne widzę-hihihi tak trzymaj!Ja też uskuteczniam staranka do bólu :twisted: hihihi Tesiunia Kochana dziękuję za dobre rady i za to,że się martwisz ale masz racje każda z nas powinna pomysleć czasem o konkretnych badaniach!Ja też wezmę to pod uwagę po mimo,że nie mam problemów z bólami miesiączkowymi....ale każdego może to spotkać! Jak sie miewasz???? Co u reszty??? Ja mam dzisiaj przepiękny dzień i kusi mnie rower-stoi w przedpokoju i patrzy nam mnie :wink: ja czuję sie już lepiej...choć mam sto siniaków! :? Trzymajcie się cieplutko,uciekam gotować obiadek! Miłego dnia!!!!!