Kiedy wreszcie urodzę??? pocieszcie...:-)

14/03/12 19:37:14

ja jeszcze w dwupaku! w sumie wszystkie plany zrealizowane- włącznie z farbowaniem brwi, włosów, depilacją itd. - mogę rodzić. :D ale jak mam lepszy dzień, jak dziś, to wcale mi się nie spieszy... dzisiaj jak się położyłam po obiedzie, tak mi lekko było, jakbym nie miała brzucha! :) :D :D i mogę jeść bezkarnie - wszystko na ciąże zrzucam, a że przytyłam tylko 10 kg, to pozwalam sobie na zjedzenie np. 5 kanapek na śniadanie (normalnie jem 2) :lol: :wink:

Kiedy wreszcie urodzę??? pocieszcie...:-)

12/03/12 11:27:38

hej! mnie jeszcze kilkanaście dni zostało, ale zaczynam mieć już dość wyczekiwania. z jednej strony ile można być w ciąży? z drugiej strony wcale mi sie nie pali ani do porodu ani do wstawania w nocy itd. na dodatek dziecko może się urodzić chore i jestem coraz bardziej nerwowa i spięta. bo wraz z porodem o wiele więcej sie wyjaśni i nie musi to być nic miłego. jestem nerwowa i bóle mam jakby miesiączkowe, nie wiem czy to już czy jeszcze daleko w związku z tym. czasami tak źle się czuję, że wydaje mi sie że zaraz urodzę, ale potem - spokój, czyli lipa!

Kiedy wreszcie urodzę??? pocieszcie...:-)

07/03/12 14:33:59

MILI- ingula, ingusia, swogo czasu mąż jak żartował, to wołał na mnie ingeborge :D często ludzie się mylą, przekręcają moje imię i mówią kinga albo iga. CIARA- lekarz jasnowidzem nie jest :) a takie sytuacje często raz raz się zmieniają i w kilka godzin szyjka rozwarta i dzecko chlup. :) chociaż myślę że duże ma tu znaczenie 1 poród. ja baaaaaaaaaaaardzo dłuuuuuuuuuuuuugo rodziłam - 3 doby i tym razem nie spodziewam się, że w kilka godzin załatwię sprawę :shock:

Kiedy wreszcie urodzę??? pocieszcie...:-)

06/03/12 17:53:26

inga! jak pięknie!!! moja imienniczka!!! jak miło :) :D :D :D :D :)

Kiedy wreszcie urodzę??? pocieszcie...:-)

03/03/12 17:23:03

MILI86 - gratulacje!!! :kla: :brv: :ur: :jee: mnie się data 29 lutego bardzo podoba, liczyłam troche na Julka w tym względzie - w końcu urodziny raz na 4 lata to nie lada gratka :) :D pochwal się jeszcze kogo urodziłaś :) zazdroszczę ci!!! ja tak sie boję porodu... :szz: chciałabym pominąć tę część! :shock: :roll: :? Matula - to ty już w blokach startowych :D