WRZESIEN 2007

26/02/09 14:59:10

My już po spacerku i zakupach...szukam walizki na wyjazd ale tkiej jko podręczna...znalazłam fajne dzisiaj ale nie wzięłam miarki zeby sprawdzić czy mogę tylko malutką czy ciut większą... przy okazji znowu parę rzeczy zakupiłam :roll: :roll: :roll: Witam kolejną ujawniającą się WRZEŚNIÓWKĘ :lol: :lol: :lol: Kikin mój synio też miał okres, że tylko tata tata..teraz znowu mama do ąłsk wróciło :lol: 8) 8) agus_w2 napisała: apropo urzędowych spraw dla przypomnienia dziewczyny składałyście juz wniosek o wyrównanie kasiorki z 3 oststnich lat? bo ja tak i czekam teraz na forsę Laughing Czy mozesz coś więcej na ten temat...bom ja ciekawa a nie w temacie :roll: KASIU łał jakie masz DRZEWO

WRZESIEN 2007

26/02/09 11:58:57

Mój Makik tez wyrzuca sam pieluchy...fajny widok..zbier papruch z podłogi, nawet takie co ich prawie nie widać. Ja wycieram kurze czy sprzątam łazienkę musi mieć swoją szmatkę..uwielbia ukłądać kosmetyki n półce i na wannie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

WRZESIEN 2007

26/02/09 11:34:48

Witam!!! Bursztynku przytulam i powodzenia życzę :D Zgaga fluidki :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: i Kciuki oczywiście zaciskam . Witam nową Wrześniówkę z super Hubercikiem :D Jama uda się uda się uda się :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Patyska cieszę się, zę z Filipkiem lepiej...ja dodam jeszcze, ze jadłam smażone ale tylko świeże żadnego odgrzewania. Sami mama nadzieję, ze Nikolce się poprawi biedaczysko. Miki powodzenia w przyzwyczajaniu do łóżeczka. Maksiulek słodziak tai kochany mniam..... Ja jadę na 11 dni do domu...już widzę to odzwyczajanie dzieci od róznych rzeczy po powrocie ... wiem, zę babcie na dużżżooo im pozwolą...a ja cóż nie będę się sprzeciwiała ( w miarę rozsądku oczywiście) :roll: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol:

WRZESIEN 2007

25/02/09 19:26:31

BRAVO

WRZESIEN 2007

25/02/09 15:02:31

Witam kolejną NOWĄ WRZEŚNIÓWKĘ !!! Wróciliśmy ze spaceru i zakupów...cóz podróz do POlski a chrześnica miął urodziny...ma brata więc jemu też trzeba było coś kupić...mąż ma tylko 1 bratanka więc stwierdziłam, że jemu też coś kupię tym bardziej, że trafił mi się taki ręcznik ala ponczo, a oni z nim na basen śmigają więc mu kupiłam.. teraz kontroluję już co biorę, bo mnie do samolotu nie wpuszczą :0) Z nurofenem to jest tak, ze działa dłużej i silniej niż paracetamol dlatego też jest zalecany po 3 m-cu życia...ale można go podawać spokojnie w czasie ząbkowania...przecież podaję się go z 2 x dziennie góra ( tak mi się wydaje- ja podaję góra 1 x, bo nie mam potrzeby częściej) ... jest również w czopkach w róznych dawkach.