MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

03/12/08 16:58:23

Witamy. Opieka w szpitalu - moim zdaniem - jest ok, nie tak jakies fajerwerki, ale jest sympatycznie, jak coś chcesz to zawsze dostaniesz, ale trzeba sie odzywać, że chcesz, bo sam raczej nikt się nie będzie kręcił koło Ciebie - za duży tam ruch, mnóstwo młodych mam i maluszków. No tak było w kazdym razie jak ja rodziłam. Nie miałam lekarza prowadzącego ze szpitala, a mimo to nie mogę powiedzieć nic złego o opiece. Na znieczulenie nie możesz liczyć, jeśli go sobie wcześniej nie załatwisz. Koszt zzo to około 600 zł - tak się dowiadywałam kilka miesięcy temu, ale nie wiem czy się nie zmieniło. Za to salki porodowe sa bardzo fajne i przytulne, z prysznicem, workiem sako i czyms tam jeszcze. Ja co prawda byłam w niej raptem z 10 minut więc nie miałam możliwości skorzystać z jej atrakcji, ale naprawdę miło wyglądają. Na oddziale też nieźle, sale po 2-3 osoby,albo jedynka, ale to już trzeba zapłacić - chyba 350 zł za pobyt. Szkoda tylko, że nie ma łazienek przy salach, ale może już za dużo bym chciała :-))

KSIĘGOWOŚĆ,KADRY,PŁACE,PODATKI-chętnie pomogę

02/12/08 14:07:21

Witam. Nie wiem czy moje pytanie jest na temat, ale zaryzykuję. Nie mogę się nigdzie doszukać na nie odpowiedzi. Czy jeśli urodziłam dziecko w trakcie trwania umowy o pracę, która skończyła sie 1o dni po porodzie i wtedy zasiłek zaczął mi wypłacać ZUS (za pierwsze 10 dni zapłacił pracowadca) to czas wypłacania zasiłku będzie skrócony o 2 tygodnie czy nie??

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

29/11/08 23:15:46

Ola, gratulacje! Trochę późne, bo Kornelka juz duża dziewczynka prawie dwutygodniowa:-) I dla Mateusza ode mnie też gratulacje, pół roczku to już nie byle jaki wiek:-) A myśmy były wreszcie u hepatologa w Gdańsku i właściwie nadal nic nie wiemy co z tą żółtaczką. Bilirubina prawie spadła do normy, ale czemu tak późno nie wiadomo, bo na pierwszy rzut oka wszytsko jest ok. W poniedziałek jedziemy robić badania krwi jakieś bardzo dziwne (pierwszy raz widzę wogóle takie nazwy - a sporo w życiu widziałam - i dla własnego spokoju nie szukam nawet narazie co to jest . Jak będą dobre wyniki to ewentualnie wtedy poszukam.)No ale pani doktor mówiła, że wyniki Majki, które miała tu robione nie sa takie złe, tylko troche podwyższone to nic strasznego nie powinno sie dziać, ale trzeba poszukać przyczyn.

MAMUSIE Z WEJHEROWA ODEZWIJCIE SIE :)

19/11/08 19:08:01

Ola, gratulacje! Jak znajdziesz chwilę czasu to pokaż nam Kornelię:-)

Niska waga urodzeniowa

18/11/08 13:35:45

A moja Majka wazyła 2630 i urodziła się w 38 tygodniu. To mało i była faktycznie drobniuteńka, ale mimo wszytsko została uznana za donoszona, bo do tego trzeba 2500. Teraz ma 3 miesiące i jest okrąglutka, a przybiera na wadze jak szalona:-))