Szpital Wojewódzki Gdańsk - termin na lipiec 2008

15/07/08 14:41:03

Niestety, termin minął tydzień temu a dzidziuś dalej nie chce wyjść :( Jutro mam wizyte w szpitalu ale mam nadzieję, że do tego czasu urodzę ;)

Gdy mija termin porodu

11/07/08 10:46:44

Hej dziewczyny :) Termin porodu miałam na 8 lipca, jednak nic się nie dzieje. Ruchy czuję wyraźne, brzuch mam chyba odbiżony, czasem tylko pobolewa mnie krzyż i brzuch ale rzadko. Nie wiem kiedy do szpitala powinnam się zgłosić, moge czekać czy może lepiej pojechać i sprawdzić co z dzieciakiem?

Szpital Wojewódzki Gdańsk - termin na lipiec 2008

19/06/08 14:12:27

Z mężem chodzę do szkoły rodzenia prowadzonej przez położne z Wojewódzkiego właśnie, dlatego decyduje się na poród w tym szpitalu. Poza tym jest to jedyny szpital w Gdańsku, w którym są szanse na znieczulenie w czasie porodu. Byliśmy zwiezić szpital i wszyscy byli dla nas mili więc nie sądze, żeby podczas porodu było inaczej. Za to zwiedzając szpital na Zaspie było wręcz przeciwnie, z wielką łaską odpowiedziano na moje pytania. Pod względem czystości w Wojewódzkim także było o wiele, wiele lepiej. Co do cc, to z tego co położne mówiły Wojewódzki nie jest jedynym szpitalem, który kładzie naciesk na poród naturalnym. Tak samo jest na Zaspie i w każdym innym szpitalu. I w Wojewódzkim nie zwlekają z cc aż do momentu kiedy matka i dzieciak jest na wyczerpaniu i na siłę próbują zmusić do naturalnego porodu.

Znieczulenie w Szpitalu Wojewódzkim

18/06/08 14:31:58

Hej dziewczyny Może mi któraś wyjaśnić jak to jest ze znieczuleniem zo przy naturalnym porodzie? Położne w szkole rodzenia mówiły, że w Wojewódzkim jest one darmowe i na życzenie rodzącej jeśli tylko jest wolny anestozjolog. Z kolei ptałam się o to na izbie przyjęć w Wojewódzkim i wtedy jakaś pani powiedziała, że nie można zażyczyć sobie zzo, że to lekarz decyduje czy dać znieczulenie a nie rodząca. Paranoja, położne też są z tego szpitala i mówią, że można- na izbie przyjęć, że nie.

Szpital Wojewódzki Gdańsk - termin na lipiec 2008

28/05/08 18:16:44

nie może nikt wejść? Moja bratowa jak rodziła to była w sali 1 os i wszyscy mogli do niej przychodzić, tyle ze w specjalnym ubraniu tym szpitalnym. Tyle, ze to było w woj. dolnoślaskim